Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ha 3 hós babámnak...

Normális ha 3 hós babámnak büdös a pukija?

Figyelt kérdés
Anyatejes baba! A kakija sem szokott soha büdös lenni, de tegnap olyan büdiket pukizott, hogy hihetetlen! Harmadik napja nem tud rendesen kakilni, igaz volt egy kicsi, de az kevés ahhoz képest amióta nem sikerül neki... :( Meg meg is változott a kakija, sokkal sötétebb és sűrűbb lett! Ez normális? Bocsi hogy ilyen kakis dolgokról kérdezek, csak engem aggaszt!
2009. ápr. 29. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Figyeld,hogy mit eszel!Termeszetes a budi puki,en a fiammal mindig ugyanojanokat pukkantunk!
2009. ápr. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tök normális. Az én fiam is nyomott néha olyanokat hogy az felért egy gáztámadással. Simán el lehetett volna adni a törpét biológiai fegyvernek. Anyatejes babának nem kell egyébként minden nap kakilnia. Ha úgy látod fáj is a pocak adj neki gripe watert, vagy mecsek babateát- a teát azt egyébként is adhatod, segíti a pukikat. Ha nagyon szorulásos akkor mehet a glicerines kúp is.
2009. ápr. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem iszol véletlenül szoptatós teát? Az én babám attól pukizott olyan büdiket hogy csak na. Amióta abbahagytam a teát azóta minden oké. Van puki de csak hangja van, szaga nincs. :-)))
2009. ápr. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jajj, de igen! Kb egy hete kezdtem, napi egy liter simán lemegy!! Kell, mert kezdett csökkenni a tejem mennyisége! Akkor semmi gond! :) Örülök! Köszönöm a segítségeteket! :)
2009. ápr. 29. 12:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!