Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más baba is nyügössebb ma a...

Más baba is nyügössebb ma a megszokottnál?

Figyelt kérdés
Az én kislányom 7 hós,és ma nagyon nyügös,hisztis.Olyan lelkiismeret furdalásom van,mert már kicsit haragudtam rá,pedig tudom,hoy nem ő tehet róla,csak máregész nap hisztzik,enni még csak kétszer volt hajlandó(szopizik).Olyan rossz anyának tartom magam amiatt,hogy kicsit dühös voltam szegényemre.Nagyon imádom pedig,ő a mindenem.Más is volt már igy?
2009. ápr. 28. 17:58
 1/4 anonim válasza:

Ne csodálkozz, ha ilyen időbe nyügősek, még egy felnöttet is megvisel ez az állandó időjárás változás. Legalábbis Pécsen egész nap lóg az eső lába.

Az én 9 hós kisfiamhoz is sok türelem kell, dehát ők igy édesek.Amikor kapsz tölük egy mosolyt, vagy egy ölelést, az megér mindent.

Jó babázást.

2009. ápr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Igen, az én babám is nyűgösebb ma, nem hajlandó aludni sem, csak max.10 perceket. Állítólag kettős front van, gondolom az viseli meg őket:(
2009. ápr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is hasonlóan jártunk ma, nem aludt szinte semmit, nyűgös volt, sem ölben sem lent semmit nem volt jó neki, hintát sem élvezte sokáig pedig imádja. Fogra gyanakodtam de nem láttam semmi utaló jelet.

11 hónapos.

2009. ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 7 hónapos és szinte ugyanez volt a szitu. Mindenért dünnyögött már én is kivoltam egy kicsit. Keveset aludt pedig 1,5 -2 órát szokott aludni. Imádom én is de egy kicsit sok volt a mai nap. Gyorsan kivittem sétálni. Ugy csak -csak elvolt.
2009. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!