Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babák mit esznek?...

1 éves babák mit esznek? Miket főztök neki? Nekünk még 6 fogunk van.

Figyelt kérdés
Ötleteket várnék,mert már nem tudok mit főzni,amit ő is ehet.
2009. ápr. 28. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

az enyém 10 hónapos múlt és nagyon igényli hogy azt ehesse amit én így ma teljesen azt ette ebédre, és nincs tőle semmi baja.gyümölcs leves (lisztes habarással) kapott bele meggyet almát barackot. Másodiknak kukoricás rizset csirkecombbal, semmit nem pépesítettem. Csak úgy nyomta befele. Jah és a múltkor evett sült krumplit nagyon ízlett az is neki. Krumpli meg rizs mehet neki, bármivel kombinálva. Jah és létezik egy szuper honlap amit nézz meg ott biztos találsz kedvetekre valót!

[link]

2009. ápr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Az én 1 éves lányom is gyakorlatilag azt eszi amit mi. Ma délbe halat sütöttem neki répával, de a magunknak főzött krumplifőzeléket és virslit is jóízűen megette az előbb. Ritkán főzök neki külön, nem eszi a pépeket, bébiételeket.
2009. ápr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én gondban vagyok, mert bár lányom még csak 10,5 hós, de nem eszi meg, amit magunknak főzök. Adtam neki rakott kelt, nem kellett, de még a krumplifőzimet is kiköpte.

Sokszor már én sem tudom mit főzzek neki, de azért valami mindig lesz-)

Amúgy én fagyasztott zöldségekből gazdálkodom, mindig van itthon karfiol, brokkoli, kukorica, zöldhüvelyü bab, sárga és fehérrépa, sóska, spenót, kelbimbó, és mindig teszek hozzá krumplit vagy rizst. Ma tököt evett. És mindig van itthon bébiétel is.

2009. ápr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
en tobbnyire azt adom neki, amit magunknak fozok és szerencsére a túros tésztán kívul még mindent elfogadott. ha szukséges, néha kicsit modosítok rajta (a fiam szereti a szaftosabb dolgokat). Ha magunknak olyan van, amit még nem adnék neki (pl. nagyon fuszeres) vagy épp maradék, akkor fozok neki kulon amit meg o szeret és mi nem, esetleg ebbol fagyasztok le egy adagot, és így mindig van mihez nyúlni.
2009. ápr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!