Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok tejpépet 4 hónapos...

Adhatok tejpépet 4 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
Tápis babámnál most kezdjük a hozzátáplálást almával. Lehet neki tejpépet adnom az egyik evés helyett? Úgyanúgy mintha tápit adnám neki? Vagy azt is fokozatosan kell bevezetni? Először kevesebbet majd szép lassan növelni? Vaníliás Babylove-ot vettem a DM-ben, általában szeretik a babák? Cumisüvegből vagy kanállal adjam neki?
2009. ápr. 28. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is rögtön az elején 4 hónaposan adtam neki. Nagyon szereti és nagyon jó minőségű tejpép!Az ára meg jóval kedvezőbb, mint a többi márkás terméknek.Én rögtön kanállal adtam. Nem fog megenni belöle rögtön egy teljes adagot, mert elég laktatós és sűrű.Készitsd el elöször a felét és majd látod, izlik e neki :) Fiam második alkalommal már megette az adagot :)Van gyümisben is , az nem jött be annyira neki.Én tizóraira gyümölcsöt és uzsonnára ezt adom.Ha nem fogadja el, próbálhatod almával keverni.És ha megeszi az adagot akkor kitesz egy teljes étkezést .Csak itasd utána, mert szomjasabb lesz tőle a baba.

6 hós manó anyukája

2009. ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. ápr. 28. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!