Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Humana 1-es tápszert hogyan...

Humana 1-es tápszert hogyan higítjátok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van leírás én meg is csináltam, hogy 180ml vizet összekevertem 6 kanál porral, de nagyon rossz az íze, nagyon vizes. Most lettünk tápszeresek mert kevés a tejem, de egyelőre nem akarja meginni a tápszert.
2009. ápr. 28. 13:57
 1/3 anonim válasza:
én elöirás szerint készitem kisfiamnak és megisza persze töbször probáld mert elsöre furcsa a babának. Ha mégsem fogadja el akor probáj masik tápszert lehet a babád izlésének az jobban megfelel.
2009. ápr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ige nem azzal van a baj hogy vizes, mert ha jól kevered akkor az úgy a jó, az se használ ha sűrűbbre készíted:)

Van ilyen vaníliás ízű is, az én fiamnak az ízlett csak eleinte, majd később már megitta a simát is.

2009. ápr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mi is így jártunk. a harmadik tápszert sikerült elfogadnia, addig kiöklendezte mindet sorban. de meg kellett szokja sajnos az izét, mivel végleg elfogyott a tejem. most 4.5 hónapos, és megette azokat is amit eddig bespájzoltam...
2009. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!