Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj, ha fém kiskanállal...

Nem baj, ha fém kiskanállal adom az ételeket babámnak? A fokhagymát csak ízesítésre használjam vagy azt is odaadhatom szétnyomkodva?

Figyelt kérdés

8 és fél hós a babám, van már 4 foga. A műanyag kanalat nem nagyon akarja elfogadni.

Bocsi, hogy 2 kérdést tettem fel csak olyan sokáig kell várni a köv. kérdés megírásához.


2009. ápr. 28. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én lányom is kb 8 hós korától fémkanállal eszi a levest, ráadásul naggyal. Műanyaggal nem is nagyon erőltettem. Fokhagymát is adtam neki ennyi időssen, szereti a mai napig.
2009. ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én az első perctől fogva fém kanállal etetem, szerintem jobban tisztítható, mint a műanyag. Meg minek szoktassam rá a műanyagra, azért, hogy később leszoktathassam róla.

Fokhagymát még én nem adtam neki, így nem tudok érdemben hozzá szólni, de akkor lehet én is megpróbálom.

2009. ápr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!