Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babátok,...

Mennyi idős volt a babátok, amikor először vállaltatok be vele hosszabb utat? Hogy bírta?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
100 km-re 1 hónaőposan mentünk először, végigaludta. 230 km-re 3 hónaposan mentünk, még azt is végigaludta. Havonta egyszer legfalább megyünk 100 km-en túlra, mindig jól bírja. Annyi változott most 8 hónapos korára, hogy mindig egyre kevesebbet alszik, sokszor nézelődik :-), nagyon aranyos! Szerintem a kislányom megszokta az utazást, mert az elejétől vittük mindenhová.
2009. ápr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen mentünk először kb 80 km-re. Végig aludta az utat. Azóta rengeteget utazunk, ennél sokkal messzebbre is. Sosem volt még semmi probléma. Most, hogy már 8 hónapos, nem alszik a kocsiban, ezért én hátra szoktam mellé ülni és játszunk, énekelek, mondókázok neki, így benne marad az ülésben. Szoktam vinni játékokat, így nem unatkozik.
2009. ápr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami! Ha hosszabb útra megyünk, oltári sok folyadékot (főleg vizet) kell neki vinni, mert egy csomószor iszik közben. Valahogy az úton szomjasabb lesz!
2009. ápr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2 hónaposan Debrecen oda-vissza 1 napon(reggel mentünk,este jöttünk).Összesen kb.500 km.Semmi probléma nem volt.
2009. ápr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 hetes volt amikor 180km-t utaztunk,és végig aludta.Mai napig imád autókázni,rám ütött. :))) Most 4,5 hónapos.
2009. ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na ez megnyugtató,a kislányom 1 hónapos és a párom és az én szüleim is 300km-re laknak,és szeretnénk hazamenni,mert végre kapott a párom 5 szabadnapot.Köszi a válaszokat :)
2009. ápr. 28. 11:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!