Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babának már minden...

1 éves babának már minden továbbiak nélkül adhatok narancsot?

Figyelt kérdés
Nem lesz később citrusallergiája?
2009. ápr. 28. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem adhatsz, az én fiam 9 hós múlt és narancslevet már szokott kapni néha.
2009. ápr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először csak keveset adj, ha allergiás lenne rá, akkor az most is jelentkezik, nem csak akkor, ha már régebben kapja. Ha allergiás rá, akkor az rögtön jelentkezik.
2009. ápr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én 10 hós kora óta adok narancsot (levét) kisfiamnak...milyen érdekes, anno az én anyukámnak 26 évvel ezelött azt mondta a védőnéni hogy azzal kezdje a hozzátáplálást...hm, változik a világ:):):)
2009. ápr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz!
2009. ápr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 8 hós és nekünk a védőnő azt mondta, hogy már 7 hós kortól adható. Én adtam is neki, ízlett neki és nem lett tőle baja. A mandarint is ki akarjuk majd próbálni, mert arra is 7 hónapos kort mondtak.
2009. ápr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem a védőnő azt mondta, hogy a narancsot facsarjam le és keverjem össze almával és úgy kezdjem a hozzá táplálást. 5 hónapos babám
2009. ápr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Én a védőnő javaslatára 6 hetesen adtam citromlevet, 2 hónaposan narancslevet.
2009. ápr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!