Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért szomjas állandóan 5...

Miért szomjas állandóan 5 hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés

Tápszeres, kezdettől fogva, 2 hónapja adok neki szilárd életeket is. Mostanában csak úgy hajlandó elkezdeni az evést, ha előtte teleissza magát vízzel.

Azt hallottam, hogy az állandó szomjúságérzet hátterében cukorprobléma áll. Igaz lehet?


2009. ápr. 28. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Az igaz,hogy az állandó szomjúságérzet okot ad gondolni a cukorbetegségre...nem fura szagú a vizelete? és a szája? Lehet egyszerűen csak még nincs felkészűlve a szilárd ételre, és azért iszik....ha aggódsz, keresd fel a dokitokat, biztos segít
2009. ápr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A vizelete normális, olyan, mint máskor, de a szája szaga valóban megváltozott egy ideje.
2009. ápr. 28. 10:49
 3/3 anonim ***** válasza:
a szája illata a fogak megjelenésével is megváltozhat...a cukorbetegek szájszaga kicsit az alkoholra emlékeztet. Persze ez a felnőtt c.betegekre igaz, babáknál lehet más a helyzet...sztem vidd el orvoshoz. 1.voltam
2009. ápr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!