Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 6 hónaposan már áll a...

Akinek 6 hónaposan már áll a babája az mikor kezdet el forogni?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam itt egy kérdést és olvastam, hogy 6 hónaposan áll már, nekem ez nagyon érdekes, hogy ilyen idősen már milyen erős a babák.
2009. ápr. 28. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia a lányom már áll, ő pont dec.25-én azaz 3,5 hós volt mikor megfordult, 3 napra rá, már mindkét irányba, 2 hetébe került míg ezt kigyakorolta odáig hogy a kezét is kitudta venni maga alól. 4,5 hós volt mikor négykézláb állt,sokáig csak lendületből dobta magát előre, de végülis így is eljutott bármiért! Ez több idő volt neki míg szépen mászott kb 1 hónap, és ahogy ezt megtanulta már húzta a kis lábát maga alá. Aztán nemsoká fel is állt!

Elég korán csinált mindent ez igaz, viszont neki még nincs egy fogacskája, nem mond semmit! Melyik baba, mibe erősebb! Változó

Uncsimé egyidős a lányommal, na az olyan mint a lányom 2 hósan, éppen hogy kapálódzik a kis lábával, viszont 6 foga van, pacsit ad, mondja hogy baba-mama-papa!

2009. ápr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Én babám most öt hónapos de még csak hátról hanyat tud fordulni, egyelőre még ezt gyakorolja nap mint nap.
2009. ápr. 28. 09:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Ügyes a babád, pont elég és a korának megfelelő a tudománya:) én baám hathós épp, most pár napja fordult a hátáról a hasára, azt is csak egy irányba tudja, hasról hátra kétszer sikerült, de azóta nem csinálta, mert koppant a feje és frászt kapott, ordított a drága:)
2009. ápr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk felállt 6 hónaposan a baba. Hasról hátra először 2 hónaposan fordult meg, de az biztos, hogy véletlen volt, utána hetekig nem fordult át. Hátról hasra 4 hónaposan. Viszont hiába tudott állni 6 hónaposan szerintem semmivel sem indult el korábban az átlagnál (11 hónaposan tett pár lépést önállóan), nagyon mászós volt 1 éves koráig.
2009. ápr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hósan furdult meg, aztán egyből vissza. 4,5hósan kuszott, nemvolt 5 hós, mikor elindult 4kézláb, majdnem 6 hónaposan felállt. Most 7 hós, van 2 foga és bútorba kapaszkodva megy. Nekem is fura volt, hogy ilyen hamar csinál mindent.
2009. ápr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!