Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nagyon fáradt a babátok...

Ha nagyon fáradt a babátok már annyira hogy üvölt akkor mit csináltok? Nem segít se a ringatás se az ének, se a simogatás akkor mit lehet kitalálni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 07:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Én általában lefektetem a nagy ágyra cumit adok neki és elkezdem puszilgatni és átölelem. Nálunk ez bevált, de kikell tapasztalni mire nyugszik meg a baba. Nálunk pont tegnap volt ez, hogy már olyan fáradt volt, hogy nehezen tudot elaludni. 5 hónapos baba anyukája
2009. ápr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha pici bebugyolásás, ha nagyobb berakom a kiságyba, cumi, csend, sötét legyen és ott pár perc alatt elaszik. Én is próbálkoztam mindennel de aztán ez jött be legjobban ha egyedül hagyom ilyenkor elaludni.
2009. ápr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kiviszem a kertbe, van egy színes forgó, katicánk, ha azt meglátja rögtön elfelejt sírni:) Imádja:):)

Én is próbáltam mindent, simi, ölelgetés nem jött be. (napközben sokat vagyunk kint és akkor vettem észre, hogy mennyire szereti ezt a szníes csodát, gondoltam kipróbálom mikor sírt, bejött:))

Minden jót Nektek!

2009. ápr. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! A bebugyolálás nálunk is általában segített, ha mégsem, akkor valami monoton zajt csináltam pl. porszívó, mosógép. Ezek általában megnyugtatták, elaltatták. Esetleg vidd ki néhány percre a levegőre. Ha semmi sem segített, akkor betettük az autóba a fiamat (1. gyerek) és mentünk vele néhány kört, erre mindig elaludt. Próbálkozz, hátha valami bejön, nem minden gyereknél jó minden módszer.Sok sikert! 4 gyerekes anyuka
2009. ápr. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A sötét és a monoton zaj nálunk is mindig bejön. Ált. mellé bújok én is szorosan, de van úgy, hogy ettől csak még nyűgibb, akkor bizony magára hagyom. De egy perc és már alszik is.
2009. ápr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nálunk ha túlpörög a gyerkőc, akkor besötétítek és leteszem a kiságyba. persze ott is ordítás van, de egy 5 perc után általában kitikkad annyira, hogy úgy ahogy van elalszik. sajnos én más megoldást nem találtam rá, mert ha fáradt, akkor teljesen mindegy mit csinálunk, mikor újból leteszem, kezdődik a cirkusz előlről. így ezt a drasztikus megoldást alkalmazom. meg próbálom mindig időben letenni aludni, hogy ne hajtsa túl magát!
2009. ápr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én beteszem a kiságyába,szájába a cumit,arcocskájához a morzsolgatókendőjét.Aztán pedig felhúzom a zenélőkéjét,ami nagyon kellemes zenét játszik.

Ha tényleg nagyon üvölt,akkor az ölemben cumival a szájában együtt hallgatjuk a zenélőkét,addig amíg megnyugszik.

2009. ápr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi ki próbálok mindent
2009. ápr. 29. 07:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!