Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól lehet...

Mennyi idős kortól lehet pelenka helyett lapos párnát rakni a feje alá?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Minek?
2009. ápr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

én 8 hós kora óta teszek egy nagyon vékony párnát be neki a kiságyba,ez kb egy cm vastag,tehát tényleg nagyon vékony,de én csak azért teszem,mert ezzel alszik mindig,amióta használjuk éjjelente nincs sírás.Előtte volt hogy egy éjjel 8x is kint voltam ,mert felsírt,megébredt,de azóta nagyon jól alszik.Ez egy szettben volt egy kispaplannal.

De ha a manód jól alszik,akkor még ráérsz,a babák elvannak nélküle,de ha teszel be valamit,akkor ne legyen vastag.

2009. ápr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Szia. A fiamnak születése óta van egy vékonyka párna a feje alatt.
2009. ápr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%

A párna felnőttnek, gyereknek egyaránt nem jó, illetve egészségesebb ha nincs, tehát ha nem szükséges akkor ne tegyél.

Mennyi idős a babád?

Az enyém 9 és fél hós, de annyit mocizik éjszaka, hogy reggelre sztem kb a lábánál lenne a párna :)

2009. ápr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Első vagyok.Azért kérdeztem, hogy minek, mert teljesen felesleges.A párna ortopédiailag káros is lehet pici korban.Egészségtelen.De pontozzatok le nyugodtan, okostojások.
2009. ápr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem hinném ,hogy a kb fél cm vastag párnával nagy bajt tennénk, mert egy összehajtogatott textilpelus is van olyan vastag. Az enyém is azzal alszik 8 hós kora óta. És nekünk is nyugodtabbak az éjszakáink azóta.
2009. ápr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1., ne húzd fel magad!

A te lelkiismereted tiszta, nem ajánlottál egésszégtelen dolgot és ez a lényeg :) Végülis erről szól/erről kellene szólni ennek az oldalnak, a jóindulatról és a segítségnyújtásról.


a másik lepontozott :)

2009. ápr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem,hogy minek gyártják a kisbabáknak való ágynemü garnitúrát,ha nem használja az ember. Én a Brendonban vettem ilyen garnitúrát,vékonyka a párna nem hiszem,hogy annyira káros lenne,mert akkor nem árulnák. De elöször én is csak pelenkát használnék,késöbb a párnát.
2009. ápr. 27. 22:55
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
Azért árulják, mert jól el lehet adni ezt is, mint ahogy a bébikompot is, pedig mindenki tudja, hogy az sem tesz jót :S
2009. ápr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!