Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket főztök 9 hós babátoknak?

Miket főztök 9 hós babátoknak?

Figyelt kérdés

Mivel ízesítetek?

A krumplit hogy keveritek?Fele-fele arányban?


2009. ápr. 27. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Az én babám minden nap ebédre kap csirkehúst főzelékkel,pl tökfőzelék,spenót+krumpli,brokkoli+krumpli,répa+krumpli,zöldhagyma+krumpli.Egy héten egyszer máj+krumpli,mindenhez kb egy fél krumplit főzök,aztán ha minden megfőtt botmixerrel keverem pépesre a hússal együtt.Te hogyan csinálod az ételeit?Azt még elfelejtettem hogy egy csipet tengeri sót is teszek a főzikbe és egy teáskanál olajat,ízesíteni lehet még kaporral,petrezselyemzölddel,fokhagymával(főzve).
2009. ápr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Reggelire rizspépet kap joghurttal keverve,vagy reszelt almát keksszel,vacsira a krumplihoz sajtot keverek vagy fél tojássárgáját.9 hós baba anyukája.
2009. ápr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az én fiam kap már brokkolit, cukkinit, zellert, sárgarépát, céklát, fehérrépát, csirke/pulykamellet, rizst, krumplit, spenótot, sütőtököt, édesburgonyát. Általában 2- közepes fej krumplit főzök neki a zöldségekhez, kb. 1/2-1/2 arányban, vagy egy picit a zöldségek javára.

Ezeken kívül eszik már sokféle gyümölcsöt és natur joghurtot is.

2009. ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13:14-es vagyok, külön nem ízesítem semmivel egyelőre, és nem is sózom.
2009. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az én kisfiam sajna csak a bébikaját eszi meg, pedig minden nap próbálok neki valami finomat csinálni, de nem ízlik neki.
2009. ápr. 27. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!