Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki jar ebbe a cipobe?

Valaki jar ebbe a cipobe?

Figyelt kérdés

Egy kis faluban elunk,ahhol sem bolcsi sem jatszoter sem gyerek nincs.Az en gyerekem masfel eves,de vele egykoru 1 van.Es az is tavol lakik.

Mindig rendesen elvegzem a hazimunkat es utanna a fiammal foglalkozom.De meg is kozbe annyira unott vagyok....ugy ertem,h nincs egy baratnom...akivel neha egymashoz egy heten 2-szer elmenyunk.Vannak barataim de azok mind dolgoznak,senkim sincs a fiamon es a ferjemen kivul.

A ferjem is reggeltol estig dolgozzik,keveset vagyunk egyutt.Azt is eszre vettem,hogy mas vagyok miota nincsenek itt barataim,es nincs kivel egy picit komunikaljak.Hallgatag vagyok,mindig feszult.

Mindenen kiakadok,es lattom a kisfiamon hogy o is unott neha.

Nagyon ritkan hetvegeken,elszoktunk menni autoval egy kozeli varosba ahol vannak jatszoterek es gyerekek,es lattom hogy mennyire jol erzi magat es boldog a kisfiam.

En is jatszom vele es sokat foglalkozom,de tudom hogy ez nem jo,hogy gyereket nem latt es felek ha oviba kell menjen rossz lesz,neki mert mindig velem van.Anyosekal lakunk egy udvaron de arrol nem is irok sokat csak annyit,hogy borzalmas kapcsolatba vagyunk.


2011. szept. 28. 13:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Hajajjj de meg hanyan vannak igy, sajna,peldaul en is.

Mondjuk itt vannak gyerekes ismerosok de nem olyan egymashoz jarosak, jatszo nincs, dumcsizasra marad a net.

En is minden nap erzem hogy feszult vagyok, neha hajam az egnek all,ez senkinek nem tesz jot, hamar elfogy a turelmem stb.

Mar gondolkodtam enis kiirjak hasonlo kerdest es keressek megoldast:P

Lanyom 1 eves

2011. szept. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!