Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El lehet érni, hogy egy baba...

El lehet érni, hogy egy baba ne is cumizzon és az úját se szopja? Hogyan?

Figyelt kérdés
Egyelőre 2 hónaposak vagyunk, de nagyon tömködi az öklét. Félek, ha kinyújtja az újacskáit, akkor szopni is fogja. A fiam igy járt és elég sokáig szopta az úját. Ezt szeretném elkerülni a kislányommal.
2011. szept. 28. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Igaz, én első anyuka vagyok és lehet hülyeséget írok, de én így gondolom:


Ha látom, hogy az öklét próbálja a 2 hónapos lányom magába tuszkolni, akkor inkább a cumiját adom neki oda.

Így későbbiekben ha az ujját akarja szopni, akkor talán kevesebb lesz rá az esély.

Hiszen, mikor majd leakarom szoktatni a cumizásról, akkor azt egyszerűbb lesz elvarázsolni "mondván, hogy elvitte a télapó, mert ..." vagy ilyesmi szöveggel, mint a kezét állandóan elvenni a szájától.

Hiszen a keze nem eltüntethető .]]]

2011. szept. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges tiltani.normális hogy a babák az öklüket akarják "megenni".

nem biztos h ettöl még szopni fogja az ujját,a cumirol meg le lehet majd szokni,nem az ördögtöl való találmány...

2011. szept. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ujját
2011. szept. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom sokszor fulladásig tömte a kezét a szájába. Mégsem szokott rá az ujjszopásra, ráadásul cumija sincs. Egyszerűen leszokott róla. Most, hogy kicsit bántja a foga, néha rágcsálja az ujját, de akkor sem szopizza.
2011. szept. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kicsikém szopizza az ujját. De mivel hat hétig nonstopp üvöltött, egyáltalán nem bánom, mert most már egész ügyesen megnyugszik. Majd leszokik róla, én nem akarom erőltetni! A cumi nem kell neki, próbáltuk! ez van!
2011. szept. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat és bocs a helyesírási hibáért.
2011. szept. 28. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!