Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is sokat sétál a lépegető...

Más is sokat sétál a lépegető babójával?

Figyelt kérdés
11 hósak vagyunk, de még mindkét kezét kell fogni, amikor megy a babóm, de "le se lehet lőni". A gyerekorvos szerint nem szabad vezetgetni, mert "focista lába" lesz. De mit csináljak vele? Körbesétál a járókába és a kiságyba is, de mindig menne. Estére már úgy sajog a derekam. Ti, hogy csináljátok?
2009. ápr. 26. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ha bent vagyunk a lakásban, a szobában körbe tud menni. Egymás mellett van az ágy-szekrény-odatolom a fotelt-hozzá a járókát-az odaér a kanapéhoz és az ajtónyílásba odahúzom a komodót, ami összeköti a kanapét az ággyal. Így körbe körbe jár kapaszkodva.

Ha kint vagyunk az udvaron, használja szépen-és imádja -a bébikompot, vagy szokott egy -egy kertiszéket, vagy a babkocsiját körbejárni kapaszkodva. Ritkán vezetgetjük, én nem is bírnám a törött gerincemmel...De nehéz időszak ez...:-)

2009. ápr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vezetgettem őket, hagytam, hogy a bútorokba kapaszkodva próbálkozzanak. Így is megtanultak járni 9-10 hónapos korukra mind a 3-an. Egyre bátrabban lépegettek a bútorokba kapaszkodva, el-elengedték a kapaszkodót és tettek néhány lépést, majd egyre többet, főleg, ha én is leguggoltam és hívogattam. Most a pici lányom 8 hónapos és ő is felkapaszkodva lépeget. Őt se sétáltatom.
2009. ápr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Nekema 9 hónapos fiam csinálja ezt!!

de ő inkább a járókában imád mászkálni már ügyesen rakja egymás mellé a kis lábait majd meg zabálom!!

De ha megfogjuk a kezét ugy is képes menni!!

2009. ápr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hú nekem teccenek a focista lábak HI-HI
2009. ápr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. ápr. 26. 17:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!