Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól érdemes pizsamába...

Mikortól érdemes pizsamába altatni a babát?

Figyelt kérdés
Nem kezes lábasra gondolok.
2011. szept. 25. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én akkortól adtam rá, amikor elkezdte a hálózsákot levenni magáról. Takaróra váltottunk, amit állandóan lerúgott magáról, és kapott pizsamát hogy ne fázzon. Amíg pelenkás volt, body ment a pizsi alá, de most hogy pisilni jár, csak bonyolult lenne.
2011. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!A lányomnak egy éves korától volt pizsije téli frotír anyag,alá adtam kombidresszt,mert kijött a dereka.Szóval hogy mikortól érdemes,én most a 20 hós fiamra is inkább kezeslábast adok.Van belőle,vékony,vastag.
2011. szept. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mikor már úgy érzed ,hogy jó neki a pizsi csak az a lényeg ,hogy legyen rajta éjszaka ruhácska!!
2011. szept. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Függ a lakás hőmérsékletétől is. Én nagyon sokáig body+kezeslábast adtam rá, ha hűvös volt még egy hálózsákot, nyáron persze szellősebb ruhát. Most két éves, bevásároltam tuti kezeslábasokat, de hajlik a szobatisztaságra és már többször szólt éjjel h pisilni akar, hát a pizsamából könnyebb kivetkőztetni, így a vadiúj kezeslábasok kerülnek a dobozba és bevásárolhatok pizsamából.
2011. szept. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!