Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fürödhet elöször egy...

Mikor fürödhet elöször egy kisbaba tóban, tengerben, usziban?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármikor... viszont gondold azt végig, mikor van az, ha mégis elkap valami nyavaját és nem tudja elmondani hol fáj, mennyire jó az neki és neked. Én nem vittem usziba, mert meglátásom, hogy pl a koai uszodázás a szülőnek nagyobb öröm, mint a babáknak. Képzeld csak el, amikor egy olyan anyuka is viszi a babáját az usziba, akinek mondjuk gombás baja van, majd a babád ebből nyel, esetleg ha kiscsaj bekerül oda is neki, szóval kényes kérdés. Ha most pici a babád, kibírtok egy nyarat enélkül. A tengerbe viszont simán mehettek szerintem, csak vigyázz az ottani kajákkal. Ha még szopik, könnyebb a helyzet.
2009. ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem volt egész 7 hónapos, wellness hétvégén voltunk, ott lubizott a babamedencében
2009. ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

3,5 hós kora óta usziba járunk-BABAÚSZÁSRA és igenis ÉLVEZI:):)

Vannak bizony olyan babák akik nem élvezik,sírnak stb de nekik van olyan toleráns az anyukájuk h akkor nem erőlteti!ÉS a babaúszás IGENIS sokat számít a mozgás fejlődésben és mielőtt nekem ugranának páran,persze az úszás nélkül is szépen fejlődnek a babák:)

Szóval bármikor viheted 3 hós kora után,usziba-babaúszás-tengerbe az meg főleg a legjobb:)

2009. ápr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!