Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megpróbálhatom a Mecsek Baby...

Megpróbálhatom a Mecsek Baby teát? Más is járt így?

Figyelt kérdés
Tápszeres a kislányom most 4 hetes és nagyon nehezen kakil, a széklete rendben van(mármint az állaga normális), de látszik hogy fáj a hasa, és először volt naponta most meg már csak kétnaponta és ma meg tegnap nagyon szívszorítóan sírt.Van itthon minta Mecsek baby teából,adhatok neki?
2009. ápr. 26. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én tápszeres kisfiam is a mecsek teát itta. de szerintem ha kizárólag tápszert eszik, folyamatosan add neki!
2009. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodtan megpróbálhatod, én is adtam kislányomnak. Sajnos vele is nagyon sokat szenvedtünk a hasfájással és azzal, hoyg nem kakilt rendszeresen. Sajnos nem mindenkinek válik be, figyeld majd a reakcióit.

Amit nekem még ajánlottak, és bejött, hogy köményteát készítesz neki. Simán a köménymagot(egészet) felrakot főzni pár percig, és a levét ihatja. Ha van őrölt köménymagod az is jó. Ha szoptatod még a tápszeren kívül te is ihatod, az is segíthet neki.

Remélem tudtam segíteni. Kitartást Nektek!

2009. ápr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az infacol-t próbáltad már?Az nagyon jó hasfájásra.Bár a mecsek teát is javasolta a védőnő.
2009. ápr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia, én egy kis kamillát adnék neki, nem kell nagy hókuszpókusz... figyelj, sokat tornáztasd és adj neki sok vizet, mert a táp mellé kell még sok folyadék. A kamilla tea pedig pár óra alatt hat. De a legjobb az lenne, ha tápszert váltanál.
2009. ápr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szia, az én kisfiam is iszonyúan hasfájós volt... az infacoltól meg az espumisantól nálunk rosszabb volt a helyzet. A kamillatea is jó csak azt nem szabad folyamatosan adni. A mecsek teát viszont adhatod, mert ha tápszert is kap, vagy csak azt kap, akkor kell a folyadék! Próbáld ki a gripe watert! Nálunk nagyon bevált.
2009. ápr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi is használtunk mecsek teát. de a legjobban a babamosolytea vált be! Azt is kipróbálhatos4
2009. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk nem vált be. Egész éjjel nyöszörgött tőle, többször is kipróbáltam. Nagyon enyhe kamilla tea. Ez viszont egyből használt és használ a mai napig is. Nem áztatom sokáig, nehogy erős legyen, mert akkor én azt vettem észre, hogy élénkíti és nem tud pihenni.
2009. ápr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Este ugyan sikerült végre a kaki,de továbbra is nyűgös és húzogatja magát úgyhogy valamit kipróbálok!het hogy majd sorban mindent.
2009. ápr. 27. 09:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tápszer váltás segítene,de minden baba más.Remélem mihamarabb találsz jó megoldást és jobb lesz mindkettőtöknek.
2009. ápr. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!