Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Epret mikortól ehet a fiam?

Epret mikortól ehet a fiam?

Figyelt kérdés
van a kecskemétinek eper-alma bébikajája. azt megpróbáltam, nagyon ízlik neki, nem ütötte ki. ha már lesz saját eper, azt turmixolva megeheti? 7 és fél hónapos. A málnára is ugyanaz vonatkozik?
2009. ápr. 26. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Apró magvas gyümölcsök 1 éves kor után adhatóak. A kiskönyv közepén van egy táblázat az adhatóság sorrendjéről.
2009. ápr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
NEM szabad adni 1 éves kor alatt!!!!Az üveges bébikajától azért nem lett baja,mert kivonták belőle az allergéneket,a sok apró kis magot.Attól,h te össze turmixolod,még benne marad.Szval maradj meg az üvegesnél,majd jövő tavasszal adhatsz neki.
2009. ápr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ok, köszi a segítséget! megijedtem kicsit, hogy rosszat csnáltam azzal, hogy üvegeset adtam, de ezek szerint azt azért lehet. sokat azért abból sem kap azt hiszem!
2009. ápr. 26. 16:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!