Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónaposom ehet már epret?...

11 hónaposom ehet már epret? (a magok miatt)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
En 1 evesen adtam neki eloszor epret, azota is szoktam vagni reggel a muzlijere eper meg banan karikakat. Nagyon szereti. En hamarabb is adtam volna de 1 eves korara jottek ki a meleghazi itteni eprek nem az importalt iztelen termekek. Kisfiamnak semmi gondja nem volt tolle. en mar malant is adtam neki 13-14 honapos kora kozott. Attol sem volt semmi gondja.
2011. ápr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, levágnám a magos részt és banánnal turmixolnám. Megpróbálhatom?
2011. ápr. 12. 11:35
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
1 éves kor alatt nem szabad kis magos gyümölcsöt adni. Pl: eper, málna, kiwi. És fel lehet készülni az allergiára is.
2011. ápr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Adhatsz. Masnem vagd le a szelerol a magokat.
2011. ápr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az allergia miatt nem adtam neki ilyesmit. Főleg az eperre mondják, hogy eléggé tud allergiát okozni, szóval én vártam vele másfél éves koráig. De te tudod.
2011. ápr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Vilcsianyuja ***** válasza:
szerintem adhatsz neki, ha szépen magtalanítod. nekem nem lenne hozzá türelmem :) de pár szem úgyis megteszi. az is lehet, hogy nem fog neki ízleni, az én tapasztalatom az, hogy a banán sok gyümölccsel nem passzol össze, mert valahogy a turmixnak fura íze lesz. de egy próbát megér.
2011. ápr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Milyen allergiás reakciót válthat ki?
2011. ápr. 12. 11:55
 8/13 Vilcsianyuja ***** válasza:
2011. ápr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Vilcsianyuja ***** válasza:
az nem írják ugyan, de az eper és az aprómagvas gyümölcsök úgy általában allergizálhatnak egy csecsemőt. De ha a magokat eltávolítják, akkor már nem veszélyesek. Lásd a sok bébiételt, amit már egy éves kor előtt is lehet adni, és mondjuk málnás. Abból kiszűrték a magokat.
2011. ápr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
másfél éves kora után adtam először apró magvast neki
2011. ápr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!