Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pozitiv lett a tesztem, de...

Pozitiv lett a tesztem, de meg nem voltam orvosnal, milyen gyogyszert kezdjek szedni addig is?

Figyelt kérdés

Irorszagban elek,es itt nincs olyan mint otthon vitamin!

A parom szeretne ha egyutt lennek sexualisan,de en nem merek felek,nehogy baj legyen,ez normalis?


2009. ápr. 26. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Magzatvédő vitamin a legjobb. Nagyon sok van (elevit, gravida...) amelyik neked szimpi . Nézz utána nyugodtan a neten! :)


1 kismami

2009. ápr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs , most olvasom , hogy hol élsz. De sztem azért ott is van valamilyen terhesvitamin. Ha más nem , B vitaminokat , magnéziumot , folsavat nyugodtan kezdj el szedni , ezek nagyon fontosak! Az első hetekben kerüljétek egy kicsit a szexualitást. Nem bizti , hogy ártana a babónak ; de előbb egy orvos vizsgáljon meg!
2009. ápr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vasat is szedj,nekem a terhesség alatt mindig vas hiányom volt.
2009. ápr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
a vas fontos, én egyébként nem szedtem terhesvitamint, az orvosom szerint azt már terhesség előtt el kell kezdeni szedni, amúgy teljesen felesleges... nagyobb a hangsúly a helyes táplálkozáson, sok gyümi, vitamindús kaják. a sex is érdekes, pár hétig tényleg kevesebbet, bár én nem tudtam jó pár hétig, h babát várok és így sem volt gond...
2009. ápr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia,

Gratulálok:)


Ha nagyon tanácstalan vagy, akkor kérdezz meg egy patikust, hogy milyen vitaminok vannak kismamáknak, vehetsz e recept nélkül folsavat. És a pocakodat kérdezd meg le bírod e nyelni a kapszulát, esetleg rosszul vagy e tőle (Mon van Hipp Natal ami folyadék, és nekem pl az vált be)


Ami a szexet illeti, hát nem vagy egyedül, ha a doki nem tilt tőle akkor a vizsgálat után nyugodtan, és ne kéresd magad, jó lesz:)

2009. ápr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!
2009. ápr. 26. 09:57
 7/9 anonim ***** válasza:

szia!


Még egy valami. A terhesvitamin szedése terhesség után nem felesleges. A babának kell cink, kálcium, jód... ami nem minden zöldségben/gyümiben van jelen, és akkor se olyan mennyiségben. Meg ezt az "egészséges" táplálkozást úgyszintén nem értem ám . Tudtátok, hogy egy átlagos alma vitamintartalma 4-edére csökkent 20 év alatt?

Ha nem tudod majd szedni a tabikat , igen vannak ezek a az ivós vitaminbombák is, ezek is jók+ terméeszetesen a vas is! :)

2009. ápr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

jajj gondoltam, h jön a leszólás, mert én nem szedtem vitamint. én meg azt nem értem, h miért képtelenség elfogadni azt, h nem mindenki csinál úgy dolgokat ahogy te?

mindegy, én nem vitatkozom, csak ez most kikívánkozott belőlem.

2009. ápr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem off, de. Előzőnek írám.

Ne is tedd, ez az én véleményem , az a tied, Aki meg olvassa majd eldönti , neki melyik válasz a jó. De egyébként az őszinteség még nem baj , nemde? :)

2009. ápr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!