Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mások hogyan és miben altatják...

Mások hogyan és miben altatják a izgő-mozgó babájukat?

Figyelt kérdés
6,5 hós és össze-visza forog éjszaka. Takaróval takarom, de éjszaka többször arra kelek fel, hogy nincs rajta. Érdemes hálózsákot venni még neki, vagy abba meg belegabalyodna?
2009. ápr. 25. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
érdemes, bár a fiam beleizzadt nagyon, így én takargatom tovább:))
2009. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
imádom a hálozsákot !! nekem is forog de nincs gond és én jól alszok Csak tescos hálozsákom van és vékonynak találom így kettöt adok rá még soha nem ízzadt bele de ezt ha ki növi finom meleget veszek neki.
2009. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
az elsö gyerekem is talán 2-3 éves koráig is zsákba aludt . Én így nem takargatom.de ez anyuka függö ki hogy szereti.
2009. ápr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A hálózsák nagyon jó, én is abban altatom a kislányomat, mert ő is addig forog, míg a takaró valahogy mindig alá kerül, a hálózsákot nem tudja letornázni magáról :)


7 hós kislány anyukája

2009. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is hálózsákban alszik most 11 hónapos.Mi nagyon szeretjük,most már vékonyabbat használok neki mint télen.Már tud benne mászni és fel is tud benne állni!Tehát nem korlátozza semmiben.Én örülök,hogy elkezdtük használni!
2009. ápr. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én mostanában hasra fektetem, így nem tudja lerúgni a paplant :)

egyébként tényleg csak a hálózsák a megoldás. egyfolytában tornázik álmában.

2009. ápr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!