Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sinlac pépbe szoktatok banánt...

Sinlac pépbe szoktatok banánt tenni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 18:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nyugodtan tehetsz bele, de bármelyik ételhez adhatod, akár főzeléket is sűríthetsz vele.
2011. szept. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. szept. 23. 19:12
 3/16 A kérdező kommentje:
és reszelt almát,körtét?
2011. okt. 3. 13:18
 4/16 anonim ***** válasza:
igen, az is jó. fagyasztott, héj nélküli szilvát, barackot, málnát is. Régebben turmixoltam a gyümiket, most 14 hós a lányom, és ha kap, banánnal, amit csak villával török. Minál több féle gyümit tettem bele, annál jobban ízlett neki:)
2011. okt. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Sinlackal szinte bármi összekeverhető. Édeskés, semleges íze van, így bármihez megy.

Én már mindenfélét kevertem hozzá, lányomnak bárhogy, bármivel bejön.

2011. okt. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én simán soha nem szoktam neki adni,mindig teszek bele gyümit.Nyugodtan tehetsz bele bármit ami a korához megfelelő.
2011. okt. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én soha nem is figyeltem a recepteket, egyszer megnéztem, de mindegy, mert akármihez hozzáteheted. Sűríti is, és növeli a tápanyagtartalmát. Szóval bármihez.
2011. okt. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Bsi,de kifejtenétek bővebben mi az hogy bármihez?Vagyis írnátok példákat?Amúgy 20 hósak vagyunk,és nemrég derült ki,hogy tejallergiásak,azóta esszük a sinlac pépet.
2011. okt. 3. 14:47
 9/16 A kérdező kommentje:
Bocsi akart lenni az első szó.:)
2011. okt. 3. 14:48
 10/16 anonim ***** válasza:

Én a bármit tényleg bármihez értem: alma, körte, banán, sütőtök, répa, krumpli, cukkini, zöldbab, tök és még sorolhatnám...

A főzelékeket én mindig Sinlackal sűrítem (allergia gyanú miatt meg amúgy is szereti). De volt, hogy gyümölcsökhöz is keverem, vagy pl. natúr joghurthoz. Mivel nem olyan erőteljes az íze, ezért szinte mindenhez megy.

2011. okt. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!