Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa Milumil komfort+....

Milupa Milumil komfort+. Nektek bejött? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:

1 hónapig használtuk és hozott némi javulást. Lányom extrán hasfájós volt, ki kellett nőnie, igazából más nem segített rajta, de a Komfort talán enyhített valamit a pocakfájásán.

Végül Milupa Peptit írtak fel neki, az még jobb volt.

2011. szept. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jajj,nagyon jó lenne ha beválna!!Ez már a 4.tápi amit kipróbáltunk,de eddig mindegyiktől fájt a poci,hasmenése volt vagy épp nem tudott kakilni..Eddig a Bebával kísérleteztünk,de katasztrófa volt...úgy fájt tőle a hasa,hogy az valami borzalom!!!Ha ez sem lesz jó nem tudom melyik következik..Egyébként 6hetes múlt a kislányom..
2011. szept. 23. 11:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Beba után mi ezt próbáltuk. Annyira bejött, hogy 6 hónapos koráig nem is váltottam. :)

Szerette is nagyon, nem fájt a pocakja, és a széklete sem volt olyan kemény, mint a Bebától.

2011. szept. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is ajánlom a Peptit, ha a Komfort nem válna be.

Mi voltunk kórházban is a rettentő hasfájósság miatt. Lányom nagyon szenvedett, ott mondta a dokinéni, hogy a Pepti direkt gyógytápszer, ők legtöbb esetben ezt ajánlják, mert az érzékenyebb/hasfájós/allergiás babáknak nagyon jó. Nálunk bevált.

2011. szept. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket:-)Akkor ha ez nem válna be,mindenképp ki fogjuk próbálni...Olyan jó lenne ha végre megtalálnánk az "igazit"...és nem kéne szegény kislányomnak szenvedni..
2011. szept. 23. 11:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Beba-t ette anyatej mellett pótlásnak, de attól bukott rengeteget. Majd kipróbáltuk a Milumi HA Start Optima-t. Imádja!

Mivel hasfájós volt és a széklete a tápszer bevezetése óta alig van - csak akkor, ha segítek neki -, így a gyerekorvos felírta a komfort tápszert.

Utálja! Üvölt, inkább éhen marad, de nem hajlandó megenni. Viszont, amint a sima Milumit adom oda, eszik normálisan.


Így a nyakunkon maradt a komfort tápszer ...

2011. szept. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és én Gripe Water-t adok a lányomnak a hasfájásra már vagy egy hónapja. Semmi baja nincs azóta. Nekünk az segített. Próbáltuk az ínfacolt is, de attól se jobb, se rosszabb nem lett.
2011. szept. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia az én fiam extra hasfájós sajnos és még mindig! (közel sem annyira mint az elején) pedig 5 hónapos lesz!!!!!!!!! nekünk a novalac Ac vált be az nagyon hamar segített,mellé gripe water azért kellett!most 2 hónapja már váltottunk a komfortra és ez is elég már! (ezzel kezdtünk az elején akkor semmit nem ért)már csak ezt kapja gripe water nélkül én a novalacot ajánlom ha ez nem segít nektek!
2011. szept. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!