Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cigiztek babatok mellet?

Cigiztek babatok mellet?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 25. 15:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos visszaszoktam, de a lakásban soha, és amikor sétálunk akkor sem, csak kint a teraszon, amikor alszik, vagy elvan magában.
2009. ápr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is visszaszoktam,de ö még nem látott cigizni,1 éves.Nem is cigizek még sokat,kb.4-5 szálat.
2009. ápr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%

Én is visszaszoktam.Persze szintén nem a lakásban csak kinnt és kellő távolságban a gyerektől, aztán persze megmosom a kezem.Sztem emiatt nem lehet elitélni az embert,mikor terhes lettem leszoktam, de pár hónapos korában visszaszoktam mert hiányzott.Nem attól függ hogy fog e cigizni a gyereked hogy mit lát a szülőktől.

üdv

2009. ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én csak néha gyújtok rá, kb.1 héten 2-3 szál, vagy annyi sem. De csak este, ha már alszik a baba, vagy ha a barátnőimmel találkozom.
2009. ápr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Feleségem nem dohányzott, én pedig leszoktam a pici születése előtt.
2009. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
rengeteg dohányos ott szívja abba a szobába ahol a kisgyerek ott van a kiságyban ne is tagadjátok,hogy még nem láttatok ilyet na ez lebegett előttem a 18 hónapos katonai szolgálat után. Én amikor ilyet látok a szívem akar megszakadni,hogy szegény picik.Ezért is hagytam abba na meg milyen lehet annak a lánynak aki dohányossal kénytelen együtt lenni apám is dohányzott mindig veszekedtek miatta isten nyugosztalja, az ha kiment rágyújtani azt úgy tette,hogy az első pöffentést az ajtóba végezte, ezért is undorító,
2010. jan. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
33%
Gratulálok annak aki cigizett terhesen. Felelőtlen, kib***ott önző dolog. Nem gondol arra hogy a gyereke nem fejlődik ki rendesen, koraszülött lehet? És hogy nagy valószínűséggel ő is függő lesz ha már 3évig minden nap kapta a nikotint, vagy hogy egyszerűen a gyereke nem dönthetett arról hogy akart e cigizni vagy nem? Ilyen anyám lenne 18 évesen elköltöznék és életem végéig rá se néznék a mocskos qrvára.
2010. jan. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
énmég a babát is megszívatom XD
2010. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Unokahúgom anyja, ahogy kijöttünk a kórházból, az volt az első, hogy elszív egyet, fura volt. Terhesség alatt nem csak az első hónapokban, szívott, azt mondta az nagyobb kárt okoz, ha hirtelen hagyja abba.Hát nem tudom... Az elsőnél szoptatás alatt nem cigizet, nem tudom mi történt most.
2010. okt. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!