Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cigiztek babatok mellet?

Cigiztek babatok mellet?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 25. 15:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
NEM. Én mondjuk sosem gyújtottam még rá, talán mert a szüleim állandóan cigiztek-és megundorodtam tőle.
2009. ápr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Szintén nem! Pedig előtte dohányoztam. Néha érzek késztetést, de az akaratom erősebb.
2009. ápr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
en sem cigizek,kb ma 2eve,csak mostanaba ragyujtanek,de mindig megallom.
2009. ápr. 25. 15:10
 4/19 anonim ***** válasza:
47%
Semmi esetre se cigizz a babád mellett! Max kint a levegőn. Ha te ártani akarsz magadnak, az a te dolgod, de a gyereknek ne árts! Bocs, hogy így írtam, de kicsit felháborított a kérdés.
2009. ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem, még anno a szüléseim előtt néha rágyújtottam, úgy 10 évvel ezelőtt. A férjem sem cigizik sehol máshol, csak az udvaron.
2009. ápr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
En sem cigizem pedig terhessegem elott 3evig voltam dohanyos azota nem szivom es nem is tervezem.Nem akarom hogy dudos legyek a babamnak :)
2009. ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Én bevallom visszaszoktam szoptatás után. Nem a baba mellett, hanem ilyenkor kimegyek a teraszra, majd kéz é fogmosás jön. Na és persze, csak ha alszik.
2009. ápr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%

a válaszolók nagy része nem is dohányzik, akkor miért válaszol???

Azt gondolom a kérdező is tudja hogy nem kellene...

2009. ápr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
43%
Én dohányoztam terhesen is , szoptatás mellett is dohányzom, de a babám mellett soha. Sőt , minden cigi, után kezet mosok és kint szivom el a levegőn, a lakásban sincs füst. És szoptatás előtt 2 órával gyújtok rá , mert vhol azt olvastam hogy 2 óra alatt kimegy a tejből.
2009. ápr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%
nem, nem megy ki a tejből a nikotin és egyéb mérgek, ugyhogy a gyereked is azt eszi! Én terhesség előtt kb 10 évig cigiztem kisebb nagyobb megszakitásokkal. Ma már nem cigizek, pedig már nem szoptatok. A párom cigizik , igy kicsit nehezebb megállni, de többet nem akarom mérgezni magamat és a körülöttem élőket.
2009. ápr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!