Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik jó popsitörlő?

Melyik jó popsitörlő?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy az olcsóbbak nem elég nedvesek.
2008. márc. 12. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a Neogranormon, a Nivea, a Johnson. Ezek nagyon puhák és jó nedvesek.
2008. márc. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nekünk a Tesco is bejött. általban pampers (1700-1800 ft/ 4db) vagy Tesco (400ft/db) van itthon.

minőségre majdnem olyan mint a pampers. de könnyebb visszazárni (pattintós fedele van).

nekem amúgy a minőségen túl leggyakrabban a szagokkal volt bajom, én pl nem bírom a johnsont,

2008. márc. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tescos büdös. Mi huggiest vagy johnsont szoktunk használni.
2008. márc. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A célnak általában mindegyik megfelel, bár igaz, hogy van néhány olcsóbb, amelyik túl száraz. A drágábbakból a Nivea a legjobb, de mostanában áttértem a Profi saját márkás kendőre, nagyon jó. Pöttöm, ez a neve a babacuccaiknak. Gyártanak pelenkát is, az egyik legolcsóbb, és magam is meglepődtem rajta, hogy mennyire jó.
2008. márc. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a dm-es Babylove popsitörlőt szeretem a legjobban.Nem drága és tovább tart mint a többi.Pampers sensitivet, és a jonsons aloe verásat nem bírja a babám böre.
2008. márc. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a pampers, a nívea, és a jhonsons jött be. A többit nem szeretem.
2008. márc. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bababőr függő !!!
2008. máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!