Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy valami eteltol...

Lehet, hogy valami eteltol van? . Mindig ugy berezelek ha valamit meglattok rajta.

Figyelt kérdés

19 honapos,a gyerekem es mar 4 napja isa van,h eszre vettem egy piros foltott a homlokan...elore azt hittem valami csipes(szunyog,vagy barmi). De az a baj,h most mar tobb van,a homlokan lett 4,az arcan 1 es a fejen is van 3 de amint irtam mintha csipes volna.Ja,es a kezen is van 2.Mindent megneztem az agyaba is mindenhol,de semmi bogarat nem lattam es szunyog sem kerult a hazba.Eddig a fejen nem volt az ejjel lett.Nem vakarja nem is beteg...semmi.Ma mindenkepp felhivom a dokit es biztos meg mondja vigyem be,mert delutanos.De addig is....mindig ugy feltem ha valami baja van,akar pici dolog,nagyon feltem ot.Vannak itt tapasztalt anyukak,es azokhoz szol a kerdesem h eszleltetek babatokon ilyesmit,es ha igen nyomba vitettek orvoshoz?

KOSZONOM!!!


2011. szept. 22. 08:26
 1/1 A kérdező kommentje:
Bocsanat a helytelen irasert de nagyon siettem.
2011. szept. 22. 08:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!