Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit értetek az alatt, hogy...

Mit értetek az alatt, hogy "teljes adag főzelék, ill. gyümölcs" egy 8 hós baba esetében? Mennyi a teljes adag?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 25. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a bébiételes üvegnyi mennyiséget értem alatta: 180-200 gramm. Az enyém is nyolc hónapos, ennél többet nem eszik egyszerre. Ez a mennyiség általában úgy jön össze, h' egy kajálásra 100 g főzelék és 100 g gyümölcs. Én egymás után adom délben.
2009. ápr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi.
2009. ápr. 25. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:
én is kb ennyit tekintek nála teljes adagnak. kb 200 ml. az én fiam nem mindig eszi meg ezt a mennyiséget, mert megúnja a kanalazást, és nehéz lekötni a figyelmét már, de igyekszem beleerőltetni:-)
2009. ápr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Baj ha 6 hónaposan már ennyit megeszik?
2009. ápr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szrintem nem baj. az enyém 8 hós, de nem eszik egyszerre meg egy telje adagot. nekem ez a gondom.
2009. ápr. 25. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!