Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mondta ezt az anyukám?...

Miért mondta ezt az anyukám? Kiborított! Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Nos, azért írok ide legfőképp, mert itt szinte csak anyukák vannak. Én is az vagyok, van egy 17 hónapos gyönyörű kisfiam.


A helyzet a következő.

Anyukám, már egy jó ideje, nagyon flegmán beszél velem. Ha kérdezek, vagy mondok valamit, akkor szinte 100% , hogy úgy válaszol, bocsi a kifejezésért, de nem tudok megfelelőbb szót: bunkón...


Ha bárki más, pl. az apukám, vagy sóginő (ikrek lányai vannak), velük, normális, vagy cuki hangvételben.

Azt tudni kell, hogy egyedül nevelem, a fiam, a szüleimmel, egy háztartásban.


Tegnap iszonyatosan megbántott. Kértem, jöjjön el velem a brendonba (babakocsi ügyben),és egyből, ezzel a bunkó hangnemmel rávágta, hogy "nem akarok veled menni".Kérdezem én miért nem?Erre azt mondta, hogy "csak".

Mondtam neki, hogyha a sóginő, mondaná , hogy menjél vele, akkor egyből mennél. És erre volt képe nekem azt mondani, hogy "vele mennék"...teljesen kiakadtam. Jó össze is vesztünk, és azt vágta a fejemhez, hogy a soginőmet , előbbre veszi mint engem....:((( nagyon rosszul esett, (amikor nem látta, még a sírás is rámjött), illetve, mondtam neki, hogy akkor foglalkozzon csak a sóginővel, meg a 2 lányával (fiam unokatesói), és azt mondta, hogy : "foglalkozok is". Mind ezt lekezelő, és nagyon flegma stílusban.


Régebben, mondtam neki, hogy szeretnék még 1 gyereket majd! Ha esetleg férjhez mennék. Erre azt mondja, hogy "fúj"..................:(((


Soginőnek, meg mondja, hogy majd, mikor fog megint szülni??? :O


Még 1 példa:

Nyáron elutaztunk vidékre, a szüleim, már előbb lent voltak, a fiam,és én, + a sogórnő,és a lányai, később mentünk ,de együtt.

Anyukám vett nekik ezt, azt. A szobájukban várta. Lényoknak, hab klumpa, a sóginőnek, meg leggingset. stb..

Az én fiamnak, meg nem vett szart se...

Akkor megkérdeztem, hogy az én fiamnak, aki szintén az unokája, miért nem vett semmit, arra azt mondta, hogy "minek?"


Ilyen többször is volt már, hogy a kislányoknak vett, ezt azt, a fiamnak meg semmit.

Annyira rosszul esik. Főleg, hogy ilyen nyilvánosan csinálja..:(


De, az volt a legrosszabb, amit először is írtam, hogy többre tarja a sógornőt, mint engem..


Miért mondta ezt?Én SOHA A BÜDÖS ÉLETBEN, NEM TUDNÉK ILYET MONDANI A FIAMNAK.

Nekem ő a legfontosabb!!!!!!Senki nem léphet a helyére!!!!


Hogy tudta, ezt mondani, anya létére? Nem is értem...

És miért kivételezik, a másik 2 unokájával?


Ez meg azért esik nagyon szarul, mert gyerekkorunkban, velem ugyan ezt játszotta, az én nagymamám. Unokatesómnak mindent, nekem meg semmit. Mondjuk soha nem irigyeltem, de rosszul esett, hogy engem esetleg nem szeret annyira..:((


Bocsi, hogy hosszú voltam, és elnézést, ha zavaros is...kicsit ideges vagyok még!!!!!


Amúgy, anyukámmal, régebben, nagyon jó viszonyunk volt, nem értem mi törtnént...


Ha kifejted, a véleményed, azt nagyon megköszönném!


2011. szept. 21. 15:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
54%

Én is azt mondom az a baj hogy együtt laktok, esteleg az h egyedül neveled a fiad! Mennyi idős vagy? Az apa merre jár? Nem lehet esetleg hogy ő ugy látja(ne hari hogy igy irom) hogy felelőtlenül vállaltad a fiad?

És most lehet ugy gondolja hogy igy büntet a dolgok miatt?

2011. szept. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

26 éves vagyok! Nem tudom, ez mennyire számít fiatalkának..:))


A fiacskám apjával (akit anyám gyomorból utál) melléteszem , joggal, már rég nem vagyunk együtt. 5 hónapos volt a fiam, amikor különváltunk, miszerint , ő még élni akar,és nem szeretjük egymást. A nem szeretjük egymást, igaz is volt akkor. Túl hamar történt minden, a babát nem terveztük, és idő előtt kiszerettünk egymásból. Én örülök, hogy nem vagyunk 1ütt, mert mind a ketten boldogtalanok voltuk. Az "apa" 2 évvel fiatalabb nálam...

Annyira nem foglalkoztatja a gyerek, már 2 hónapja nem is látta...mind1..


Próbáltam ma beszélni anyámmal, és még neki áll feljebb.. :))

Azt mondja irigy vagyok a soginőre...

JA PERSZE...............


Soha nem voltam irigy senkire, csak rosszul esik és kész!

Kb. ennyi..

2011. szept. 21. 19:07
 13/19 A kérdező kommentje:

Bocsánat elírta... ű

25 éves vagyok!:)

2011. szept. 21. 19:09
 14/19 anonim ***** válasza:

szia

én írtam a fiatalkát :)

én is 25 vagyok és kislányom 18 hónapos :)

2011. szept. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

na szóval.. véletlenül entert ütöttem

te merre lax?

2011. szept. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

sajnos mennem kell, ha van kedved privizhetnénk :)

írj ha van kedved, mennem kell fürcsiztetni a leányzót !


szia

2011. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
85%

A teóriád és a meglátásaid teljesen jók.

De ma már elvétve léteznek nagymamák, úgy hívják őket divatnagymamák. Sajnos nem sok hasznuk van. Ezeket a nőket a kommunizmus nevelte ki.

A sógornődnél teper, mert ritkán látja. Ő azt hiszi, hogy még a te anyád elsősorban és nem a gyereked nagymamája. Mert nem tudja mi a dolga egy nagymamának. Mivel annó (nem 50-60 évvel hanem 20-30 évvel ezelőtt a mi szüleink) kisunokát odapasszolták a nagyinak, hogy többet tudjanak dolgozni. És nem látták a mintát, hogy miként kéne viselkedni mamaként.

Tudnék mesélni... pedig nem lakunk együtt a mamákkal.

Annyi történt, hogy te átvetted az anyaszerepet, és anyud nem találja nagymama. Sógornőddel egyszerűbb, vele szembe sokkal kevesebb az elvárása, hisz nem ő nevelte fel.

2011. szept. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem anyukád nem ilyen életet szánt neked hogy 25 évesen nála laksz és egyedül neveled a gyereked...ezért büntet a sógornődnek meg nyalizik.

Szerintem próbálj ha lehet külön költözni, azt hogy szeretnél másik babát ne mond neki...

2011. szept. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszi ismét a válaszokat!


Aki szintén 25 éves anyuka!:)Én Bp.-en lakom!Te?Irj privit, ha van kedved dumálni! :))


Ahogy írtam, nincs lehetőségem elköltözni!Ha lenne megtenném, de nincsen!Ez van!

Lehet van benne igazság, hogy nem ezt az életet szánta nekem stb.., de akkor sem kéne így beszélni!Nálam erre nincs mentség...Ő ilyen , én olyan...


Megpróbáltam beszélni vele, de lehetetlen, csak a sajátját fújja...

2011. szept. 23. 02:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!