Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a lehető legolcsóbb...

Melyik a lehető legolcsóbb pelenka?

Figyelt kérdés

Szobatiszta a gyerekem, de kakihoz még kéri a pelenkát, erre pedig sajnálom a drága liberot v pamperst.

A kék csomagos tescos mennyibe kerül?

Köszi.


2011. szept. 21. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
ha esetleg kell még egy pár heti adag vegyél a nagykerbe 200 db-os párszázforint!
2011. szept. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36 ft-ért veszem db-ját a kínai üzletbe!nagyon jó,nappalra ezt használjuk!
2011. szept. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

huh, 200 darab pelus az 200 napnyi kaki... remélem, hogy egy hónapon belül megoldódik ez a kakiügy, és hajlandó lesz bilibe is!

Én max 50 db pelenkát vennék, többet nem.

De köszi a tippet!!!!

2011. szept. 21. 13:14
 4/6 A kérdező kommentje:

Találtam egy közeli boltban 38 ft-os pelust :)

Meglátjuk milyen, de köszi a tippeket!


Ha valaki tudja, mennyibe kerül a tesco-s pelus, azért írja meg légyszi!!! Köszi

2011. szept. 21. 19:09
 5/6 anonim ***** válasza:
A Tescósat nem tudom, de mi nagyon szeretjük a Penny-s Babytime pelust.56 darabos 1990 ft-ba kerül. De a babád ha már szobatiszta nyilván, picit nagyobb már.Ennek a pelusnak az a hátránya, hogy nem lehet minden méretben kapni.Mi még 4-9 kg-ig használjuk, mert 7,5 kg a lányom.Van ennél eggyel nagyobb méret, de azt hiszem ennyi a választék.
2011. szept. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, majd megnézem, van itt penny a környéken!

15-16 kiló a lányom!

2011. szept. 21. 20:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!