Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol a legolcsóbb a Pampers...

Hol a legolcsóbb a Pampers Activ Baby pelenka?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha van DM pontgyűjtő kártyád, és ki is tudsz váltani 200 pontot, akkor ott! 200 pont az összesen 40% kedvezmény. Ennél olcsóbban sehol nem kapsz.

Ha nincs ilyened, akkor talán most a tescoban van akció, 4-es méretben 99 db 4900 ft.

2011. máj. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van pontgyűjtő kártyám!De gondolom ezt minden honapban nem tudom megcsinálni?
2011. máj. 9. 12:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt olyan sűrűn tudod megcsinálni, ahogy összegyűlik hozzá a pontod! Én a gyerek előtt is mindig a DM-ben vásároltam, így mire megszületett a kicsi már rengeteg pontom volt.

Egyébként az nincs időhöz kötve, hogy milyen sűrűn válthatsz ki kuponokat, tehát ha van annyi pontod, akkor csinálhatod.

De ha 200 pontod nincs is, 50 pontért ki válthatod azt a kuponfüzetet, amiben a 25% joker kupon van. Már az is nagy kedvezményt jelent, még ha a 15% végösszegit nem is tudod kiváltani.

2011. máj. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Amugy hogy is van ez a DM-ben?Hány forint után adnak mennyi pontot?

2011. máj. 9. 16:30
 5/6 anonim ***** válasza:

200 ft után adnak 1 pontot!

Néha vannak olyan hónapok, mikor dupla pont jár, tehát 200 ft után 2 pontot kapsz!


A kuponfüzetek pedig minden hónapban megújulnak.

Vannak 50 pontos kuponfüzetek, amiben 25%-os kuponok vannak elég sok termékre, plusz van egy 25% joker kupon, amit bármilyen termékre beválthatsz.

Meg van 150 pontos kuponfüzet, amiben 50%-os kuponok vannak. Ebben nem szokott olyan sok lenni, mint az 50 pontosban, de azért ebből is lehet válogatni. Plusz ebben szokott lenni 15% végösszegi kupon, amit kombinálhatsz egyéb kuponokkal (kivéve a szintén végösszegi kuponokat)!


Én egyébként akkor szoktam mindkét füzetből kiváltani, ha nagy dobozos pelust árulnak, mert azt a meghirdetett 6000 ft-os ár helyett 40%-kal olcsóbban tudom így megvenni, és 3800 ft körülre jön ki. Ha csak egy-egy csomagot veszek, akkor általában csak 50 pontosat váltok ki, és csak a joker kupont használom fel. Még így is sokat lehet vele spórolni!


Sőt!

Nem tudom milyen idős a babád, de ha 1 év alatti, és Magyarországon született, akkor érdemes jelentkezni a Bababónusz programra, mert abban is szoktak kuponfüzeteket küldeni (pelusra, tápszerre, tejpépre, teára, cumisüvegre, itatókra,...), meg viszonylag sűrűn küldenek "csak úgy" kuponokat, és abban mindig szokott lenni 15% végösszegi kupon!

2011. máj. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Igy már mindent tudok!:)
2011. máj. 10. 11:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!