Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt az első szó, amit a...

Mi volt az első szó, amit a babád megértett és mennyi idős volt ekkor?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
már pár hónaposan (3-4) értette a cicit (sőt, ezt szerintem előtte is :), anya, apa, mama - 6 hó körül, ill. a közeli tárgyak, amiket minden nap használunk. labda, pelus,enni most 9 hónapos, már egészen sok mindent ért, legalábbis úgy tűnik, mintha értené. Beszélget is babanyelven: visszasikongat, hablatyol, berreg, kluttyog :))
2011. szept. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
6 hónaposan a nevére figyelt, most 15 hónapos, mindent ért csak nem fogad szót :)
2011. szept. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az enyém most 6 hónapos, nem gondoltam arra, hogy mostanában már meg fog érteni dolgokat, de akkor lassan figyelni fogom
2011. szept. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az én picim még csak 5 hós de akkor ezek szerint nemsokára már lehet rá számítani, hogy alap dolgokat megértsen :-) De jó!
2011. szept. 20. 14:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A vonatot olyan 5 hónapos kora óta felismeri, az volt talán az első, meg az anya, apa.

Aztán onnantól szépen sorban jött a többi is: cica, kutya, a kutya név szerint, pipi, papa, lovacska. Ezek azok, amiket fixen tud, és ha rákérdezel, akkor megkeresi a szemével. Most 7 hónapos.

A baba szót is érti, azt használja is más gyerekekre.

2011. szept. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!