Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fogamzásgátlót szedtek?...

Milyen fogamzásgátlót szedtek? (melyiket? )

Figyelt kérdés

Melyik tabletta a legjobb leginkább olyan célra, hogy rendben legyen a menzesz? Babám születése óta nem áll be, nagyon rendszertelen! Nem akartam amúg gyógyszert szedni, de úgy tudom, azzal rendszeres lehetne! Melyik fajta ami nem egy erős, és erre a gondra megoldás lehetne? Ki milyet szed?

Köszönöm válaszaitokat!


2011. szept. 19. 13:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy már nem szoptatok!
2011. szept. 19. 13:22
 2/9 anonim ***** válasza:
én terhesség előtt meliane-t szedtem.mindig pontosan jött meg,és nem görcsöltem egyáltalán,és csak 3napig tartott a mensi.
2011. szept. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

és terhesség előtt Marvelont szedtem 13 évig. aztán azt mondták idén márciusban hogy az elavult...és felíerták a gestomix-et. árban is jó és remélem hatásos is lesz anynira mint a marvelon. :)


de ugye ezt orvos tudja neked megmondani. mióta szültél?

2011. szept. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm eddigi válaszaitokat!

18 hónapos a babám! Egy ideig aránylga rendszeresen megjött, de most újra totál felborult, köztivérzés, heti csúszások stb, nagyon kellemetlen! Erre kellene leginkább majd a tabletta!


Írjatok még kérlek, tudom, orvos úgyis ajánl majd gyógyszert, de esetleg ha lenne már amit "ismerek" megkérdezhetem ez és ez nem lenne -e nekem jó..


Köszönöm

2011. szept. 19. 14:23
 5/9 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok


egy vérvétel sem ártana szerintem, a hormonokra. akkor szülés előtt nem szedtél gyógyszert?

2011. szept. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amikor 6 hetes kontrollra mentem szülés után, akkor már sajnos nem szoptattam. Így Lindynette fogamzásgátlót írt a dokim. Alacsony a hormon tartalma, és nagyon pontos tőle a ciklusom. 3 napig menstruálok, a negyedik nap már csak maszatolás.
2011. szept. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Szülés előtt nem szedtem, csak azelőtt 5-6 évvel korábban néhány évig!

Köszönöm az utolsó válaszolónak is, a Lindynett tippjét!

Talán megkérdezem ez nem lenne-e jó nekem is! Azt lehet tudni mennyibe kerül?

2011. szept. 20. 13:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem olyan drága, ha jól emlékszem, akkor a 3 havi adag nincs 5000 Ft. De ez nem 100%!
2011. szept. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. szept. 21. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!