Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csinaljam, hogy ne...

Hogy csinaljam, hogy ne fertozzem vissza a babam?

Figyelt kérdés
9 honaposom csunyan nathas lett par napja,mostanra majdnem megggyogyult,de most en vagyok nagyon beteg. Hogy keruljem el,hogy ne fertozzem vissza,ha egesz nap en vagyok vele?
2011. szept. 19. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Ha ugyanaz a nátha vírus támadott meg benneteket (te tőle kaptad el), akkor nem fogod megfertőzni újra, mert már immunitása alakult ki rá. Nálunk ugyanez történt két hete, szerdán beteg lett a babó, pénteken már nekem is folyt az orrom. Én annyit tudtam tenni, hogy lehetőleg minden orrfújás után, (és egyébként is gyakrabban) mostam kezet. Ha szoptatod, akkor az anyatej is védi!

Gyors gyógyulást kívánok!

2011. szept. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Influenzás voltam a télen, maszkban szoptattam, fürdettem a kicsit, szerencsére nem kapta el. Gyakori kézmosás, babának adható vitamin pl.: Cebion csepp, de valószínűleg nem kapja vissza. Jobbulást!
2011. szept. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!