Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy telik egy napotok 1 év...

Hogy telik egy napotok 1 év körüli gyerkőcötökkel?

Figyelt kérdés
Sokszor úgy érzem, hogy kevés időt fordítok a csöppségre, mert mindig el vagyok havazva házimunkával!Ti nem így vagytok vele?Nem vagyok tisztaságmániás, de szeretem a rendet.Hogy telik egy napotok?Konkrétan mennyit játszatok vele egy nap?Mi már ügyese megyünk mindent szétpakol a kis drága én meg csak pakolok, pakolok.......:-)
2011. szept. 15. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
hát az en lánykám még nem jár, ugyhogy ha dolgom van odamászik hozzám, beszélgetek neki, de sokszor inkább hagyom a munkát és játszunk, néha bizony nagy a kupi, mert ö is szeret pakolni, de nem szeretem, ha nem jut idöm a játszásra, akkor nekem is olyan rossz érzésem van. este már nem nagyon csinálok házimunkát, mert fáradt vagyok/29 hkm / inkább akkor mikor alszik.délután sokat sétálunk, nagyihoz megyünk, stb.
2011. szept. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk reggel 7kor van ébredés. Akkor megszoptatom, peluscsere, átöltözés és utána játék. Ő is megy már, sőt! Előszeretettel pakol szét mindent, az újságoktól megkezdve a konyharuhákon át, akár a szekrénykipakolásáig. Egy bizonyos mértékig hagyom, aztán együtt szépen visszarakosgatjuk. Ez is vele töltött idő, és tudnak már ők segíteni a rendrakásban is. Fél9kor visszateszem aludni, addig elpakolom a maradékot, valamint elkészítem a tízórait. 10kor ébred, akkor megtízóraizik, és utána megyünk sétálunk egy nagyot. Nekem annyiból jó, hogy mi a közeli oviból hozzuk az ebédet, így a főzéssel nincs gondom. Séta közben belépünk az ebédért. 1kor eszik, majd olyan fél2-2től megint alvás 4ig. Akkor uzsi, és játék. Legjobban azt élvezi, ha négykézláb kergetem, ő kacagva szalad előlem. De van olyan is, hogy befészkel az ölembe és mesét olvasok, vagy a poharazós készlettel játszunk, vagy formabedobóval. 7kor van pancsi, utána vacsi (szopizik) és fél 8kor alvás (előtte énekelek neki). Van hogy délután is sétálunk egyet, vagy elmegyünk a játszótérre, ez időjárás, meg igényfüggő. Én is szeretem, ha rend van, ezért is próbálom őt is erre tanítani, és együtt pakolunk. Próbáld ki szerintem, hogy a Te kis Mazsolád mit szól a közös rendrakáshoz! :D
2011. szept. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! 14 hós a fiam. Reggel 7 körül kel, reggeli, aztán játék. 9-kor tízórai, majd 10 körül elmegyünk sétálni kb délig. Utána ebéd, és alvás kb 2ig. Ez után játék kb 5-ig, (3-körül uzsi) aztán megint sétálunk egyet, esetleg játszóterezünk. Sötétedéskor hazamegyünk, eszik, utána még játék, aztán fél9kor pancsi, és 9kor alvás.(előtte még iszik egy tápszert, bár lassan leszokik szerintem)
2011. szept. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!