Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozókendős kérdés?

Hordozókendős kérdés?

Figyelt kérdés

Most kezdek utánajárni ennek a témának, a 2.babánál ilyet szeretnék használni. Milyen hordozókendőt lehet használni már újszülött kortól? Milyen márkát válasszak?

A linkeket is szívesen venném, előre is köszönök minden ötletet, információt.


2011. szept. 12. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2011. szept. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ezt szokták javasolni újszülöttnek is:

http://www.youtube.com/watch?v=Gbe8OgVA8PY


én csak 2 hótól mertem kendőben vinni. de 2.babánál előbb lesz rá szükség.


márkából a Lanát ajánlom, az a legjobb, nagyon erős, tartós és kényelmes. nem olcsó, de sok gyereket kiszolgál. érdemes hosszabbat venni, ha később, háton is akarod hordozni.

[link]


nekem 4,5 m-es volt és puttonyhoz már rövid volt, így lett egy 5,5m-es is, ez még apára is jó.


puttony hordozás:

[link]

2011. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem hordozókendőnk van, hanem mei tai és SSC (csatos hordozó).

Én nem akartam hordozókendőt, mert tutira béna elnnék a kötözéshez, ezért vetünk mei tai-t. Ezt is kötözni kell, de sokkal egyszerűbb, mint a kendőt. Újszülöttnek is jó, de úgy kell megkötni, hogy a baba lábait fel kell pakolni békapózba. Később, kb. 3 hónapos kortól pedig már kilóghat a lába.

A csatos hordozó hasonló a mei tai-hoz, annyi a különbség, hogy a pántjai csatokban végződnek (mint a kengurunál, csak a kenguruban csípőből lóg a baba lába, ez igencsak egészségtelen), így nagyon egyszerű felvenni, semmit nem kell kötözgetni, a pántokat előre be kell állítani, és utána egyáltalán nem kell. Általában ezt is 3 hónapos kortól ajánlják.

Olvasnivalók a hordozófajtákról, hordozási módokról:

[link]

[link]

[link]

[link]


Hordozással kapcsolatos oldalak, webshopok, egyebek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. szept. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Huh, a linkeket már jól beírták neked :D

Én az egészhez annyit tennék hozzá, hogy nekem a Girasol kendője jött be legjobban. Ez egy puha kendő.

2011. szept. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm a válaszokat!!!!
2011. szept. 20. 15:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!