Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fütyi kérdés: Mennyi idős...

Fütyi kérdés: Mennyi idős korára kell, hogy teljesen hátrahúzható legyen rajta a bőr?

Figyelt kérdés
Fiam 16 hós, naponta tornáztatom neki a bőrt a védőnő instrukciója alapján (tövében 5-6szor finoman hátrahúzni), de még csak ki sem látszik a makk hegye. Van itt egy 17 hós kissrác, akinek meg már teljesen hátra lehet húzni a bőrt. Én úgy tudom, hogy amikor már szobatiszta akkorra kell hogy teljesen hátra lehessen húzni, de most kicsit elbizonytalanodtam! Hol kéne most tartanunk?
2011. szept. 11. 21:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

második vagyok!

B@sszus,én sudocremmel kenem mert a doki azt mondta.áááááááááá

Akkor abbahagyom.

2011. szept. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

sudocremet mondott a doki? :O atyaúristen! se az, se neogranormonnal, se semmilyen hámosítóval mert attól letapadhat!

körömvirágkrémmel lehet ha picit piros, de értelmét nem látom. van egy gél, nem tudom a nevét de az erre van, a doki írja ki szobatisztaság után

2011. szept. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!