Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora probléma, ha az ujját...

Alinaaa kérdése:

Mekkora probléma, ha az ujját szopva alszik el?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 09:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez nem probléma.
2011. szept. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kislányom 6 hetes kora óta szopja az ujját. az legallább éjszaka is kéznél van, nem kell ugrálni, hogy a szájába rakjam, mert kiesik.kisfiam cumizott és állandóan pakolgatni kellett vissza a szájába
2011. szept. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy hülyén hangzik, de nem fog ,,elfogyni,, az ujja?Próbálom cumira cserélni, de azt meg tartani kell, mert kiköpi.
2011. szept. 9. 09:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem probléma, el fogja hagyni ezt a szokást. Az ujjának sem lesz semmi baja. A cumit nem kell erőltetni, úgy látszik a te babád is az ujját választotta.
2011. szept. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jelentem az enyém 4,5 éves. A szülőszobán is szopta már az ujját, igaz akkor még négy ujját dugta a szájába. Ennek ellenére még mind megvan.
2011. szept. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
második vagyok. A Húgom hetedikes koráig szopta az ujját. most 31 éves, de nincs semmi baja az ujjának
2011. szept. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit tenni, ahogy én sem tudtam a lányommal. Alapvetően nem baj... mondja mindenki.

A lányom 3 éves, már most kiáll nemcsak a foga, hanem a fogíve is. Az ujja még megvan, de a körme iszonyat ronda, mállik szét.

Ha szerencséd van, nem lesz nagy ujjszopó, ha nem, akkor ezzel sajnos együtt kell élni. Végülis nem tragédia, én is azt mondom, ennél nagyobb bajunk ne legyen, mindenesetre annak örülök, hogy az öccse elfogadta a cumit, így inkább kelek éjjel párszor a kiesett cumi miatt.

2011. szept. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hagytam, had szopja, de az ujján is mérgelődött az elején úgyhogy adtam cumit és azt is elvette, hát majd meglássuk, ha szopja akkor szopja. De most is mérges volt és a cuminak ,,énekel,,. De az ujjamat akkor is fogni kell. De sebaj, minden ,,rossz,, szokás elmúlik egyszer.:)))
2011. szept. 9. 11:16
 9/11 anonim ***** válasza:

Bocsi,gy kicsit zavaros ez az egész.

Én 10 éves koromig szoptam az ujjam,semmi baja nem lett a fogamnak sem,az ujjamnak sem.

Ikreim vannak,egyik cumizik,másik az ujját szopja.A múltkor sebesre szopizta az ujját a fiam,alig gyógyult be.Csak alvásra használja,így napközben nem lehet megnyugtatni vele.A cumi százszor jobb.Ha a másik fiam nyűgös,bedugom a szájába a cumit,és azzal jól elvan,lenyugszik.Próbáld inkább arra szoktatni.

2011. szept. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

az én kislányom 1,5 éves és mai napig szopja az ujját..

van is egy kid dudor rajta

lehet vennem kéne neki a patikában vmi keserű löttyöt és belemártani hogy abbahagyja mert azt mondták hogy

se a fogának se az ujjának nem tesz jót hogy szopja..


anyósom mesélte hogy ő még általános iskolás korában is szopizta az ujját.


hát remélem mi odáig nem jutunk.

2011. szept. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!