Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 és fél hónapos a babám, és...

4 és fél hónapos a babám, és úgy látom, hogy a felső szemfognál megvan duzzadva az ínye, és fehér is, létezik hogy az fog először kibújni?

Figyelt kérdés
Mert én úgy tudtam, hogy először alul jönnek ki a fogak. Szegény nagyon szenved vele, már három napja csak sír, főleg este. Adok neki chamomillát, meg este dentinox gélt, mit tehetnék még, hogy jobb legyen neki?
2009. ápr. 21. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden baba más, nem mindegyiknek az alsók jönnek ki először. A fájdalomcsillapításban nincs tapasztalatom, az enyémeknek minden gond nélkül jöttek ki. Egyszer csak azt vettem észre, hogy koppant a kanál vagy a pohár a fogacskán...
2009. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Szerencsések vagytok, az én fiam eléggé megszenvedi, úgy sajnálom szegényt.
2009. ápr. 21. 19:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán megesik,hogy a szemfog jön ki először.
2009. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Remélem hamar kibújik.
2009. ápr. 21. 19:38
 5/6 anonim ***** válasza:
az én fiam is négy hós, és nála is úgy néz ki mintha a szemfog nemsokára kijönne. megnézte neki a dokinéni, de azt mondta, hogy még nem fog kibújni, de a szembfog már előbb tapintható és látható sokkal. nem lehet hogy mástól nnyűgös a babád? eszik rendesen? van elég tejed? alszik eleget ebben a melegben?
2009. ápr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eszik rendesen, már tápszeres sajnos. Alszik is rendesen, hasa nem fáj. Azért gondolom, hogy a foga, mert patakokban folyik a nyála és az öklét tömködi a szájába, és mérges morgó hangokat ad ki ilyenkor. A nyelve i állandóan ott van neki elől, mintha vakarni akarná vele. Már három és fél hónaposan mondta a doktornő, hogy úgy látja hamarosan jönni fognak a fogai.
2009. ápr. 22. 07:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!