Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhát vegyek télre a...

Milyen ruhát vegyek télre a kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Októberben lesz 1 éves. Kb. október végére szerintem biztosan tud majd járni. Babakocsival fogunk sétálni menni, de azért ki is veszem majd. Mit vegyek neki? Overállt,overzsákot vagy külön kertésznadrág kinézetű bélelt nadrágot kabáttal? Kell még az overállhoz bundazsák is a babakocsira- mondjuk ha -5 fok lesz?
2011. szept. 8. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel a babakocsiban nem mozog szerintem inkább több réteg legyen rajta, mint kevesebb. Az én lányom másfél éves lesz a télen, mi overallt fogunk felvenni, de ő már a babakocsiba rég nem ül be.
2011. szept. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A múlt télen egyévesemnek overálja volt, kályhameleg, kapucnis. Ha babakocsiban aludt, akkor pléddel takartam be.

Mivel őket még viszonylag gyakran vesszük ölbe, praktikusabb az egyberészes, mitn a nadrág+kabát, mert nem csúszik fel, nem gyűrődik, nem lesz kényelmetlen.

2011. szept. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző télen nagyon vastag meleg overallt vettem a lányomnak, mikor babakocsiban aludt a lábán budás csizma volt és még pluszban betakartam. A kertésznadrágos kabát is praktikus, mert állítható a hossza, tovább jó lehet. Olyat vegyél, aminek a bokáján gumis rész van, azt rá lehet húzni a csizmára és nem megy be a hó.
2011. szept. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!
2011. szept. 8. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!