Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy év körüli babátok mennyi...

Egy év körüli babátok mennyi húst eszik naponta?

Figyelt kérdés
és minden nap kap?
2011. szept. 7. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Heti 5-ször kapott húsfélét, ebből 1* májat és 1* halat.

Amikor az ebéd húsmentes volt, kapott vacsorára jó minőségű sonkát. Mennyisége olyan 5-7 dkg, nem túl sok.

2011. szept. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs, így félreérthető: nem a sonka volt 5-7 dkg, hanem a hús.
2011. szept. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A lefagyasztott jégkockatartós husi kb hány g szerinted? Ha abból kap kettőt minden nap, az elég neki?
2011. szept. 7. 09:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Annó én ezt a kérdést tettem fel itt a gyakorin.. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Szóval már 8 hónaposan is 5-7 dekát "kéne enniük" a husikból egy nap..

Szerintem én később sem nagyon változtattam a mennyiségen,mert ez is elég soknak tűnt..mármint az 5-7 deka.. Amúgy általában minden nap kapott,mert hát csak ügye belekellett kevergetni a kajájába így fagyasztottan..

De ha nagyon belegondolok,akkor egy jégkockatartó husi kb 10-11 gramm volt,tehát úgy 5-öt vettem ki szerintem...

2011. szept. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kislanyom 13 honapos, de szerintem emlitesre sem melto az adag amennyit megeszik husbol. levesben szokott lenni, reggelikor meg vacsikor is megkinalom sonkaval, hallal, majjal, attol fugg mi van, de szamottevo mennyiseget nem eszik!
2011. szept. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14 hónapos a fiam. Hetente egyszer kap májat, hatszor pedig husit. Nálunk ezt napjába kétszer, mert ebédre és a vacsorára is van husi a menübe. 2 evőkanál.
2011. szept. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!