Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan át szeretném mosni a...

Lassan át szeretném mosni a babruhákat. Milyen mososzert ajánlotok?

Figyelt kérdés
Folyékonyat használhatok?Melyik márkát?És az öblitő milyen legyen?
2009. ápr. 21. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ariel, vanisch, lenor(babáknak kifejlesztett)
2009. ápr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én Dreftet használok, öblítőnek pedig a Lenor Sensitivet, de jó a Coccolino is. Létezik még Gabi mosópor is, kimondottan érzékeny bőrre, de azt még nem próbáltam.
2009. ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Persil sensitiv, folyékony mosószer

Silan sensitiv öblítő


Mindkettő fehér, érzékeny bőrre kifejlesztett.

2009. ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én Gabi öblítőt és Dreft sensitív folyékony mosószert használok. Mivel ezek a ruhácskák igazán nem lesznek piszkosak, így csak az ajánlott mennyiség felét teszem a vízbe (mosógépbe). Eleinte Gabi mosószert használtam, de sajnos nálunk nem kapható, így nehezen tudom beszerezni. Általában mindent vasalok, nem csak a fertőtlenítő hatása miatt, hanem azért, mert nem szeretem a gyűrött ruhát magunkon se és a gyerekeimen se.
2009. ápr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Folyékony hypoallergént használj. Nagyon egyszerű a dolgod, mert a flakkonon általában van egy kisbaba. Én Bip hypoallergént, vagy Dreft sensitivet használok, öblítőt is eleinte Bip sensitivet később többfélét kipróbáltam. Mindig sensitivet vettem, eddig csak a DM-es nem vált be, arra érzékeny lett. Ha egyfajta bevállik, akkor ragaszkodj ahhoz.
2009. ápr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Folyékonyat, mert a porokat fémmel szemcsésítik, s ez okozhat allergiát.
2009. ápr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
dreft babyt használok, öblitő sem kell hozzá,vasalás után finomra puhulnak a ruhácskák. pennybe 2-3 havonta akciózzák, akkor szoktam egy árából kettőt venni. érdemes figyelni az akcióit.:)
2009. ápr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én magunknak Arielt használtam azzal mostam a kicsi lányét is(fehér ruhákra való és por alakú)öblítőnek Coccolino Sensitivet.Így az egész családnak ezzel a két szerrel mosom a ruháit, eddig semmi baja.Mondjuk nekem a védőnő azt mondta nem kell ebből a mosásból nagy ügyet csinálni, a kórházban meg azt mondták hogy gondolkozzak a családban valaki érzékeny bőrű, gyomrú e mert akkor van esély a picinél is, de mivel nincs ilyen nem aggódok.1 hónapos anyuka
2009. ápr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia, én ariel mosóport-lenor öblitő sensitivet használok:)
2009. ápr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én tide sensitivet és lenor almod milket használok mert a többi mosoportol és géltöl kiütése lett a bébim!
2009. ápr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!