Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babájának Kreon...

Akinek a babájának Kreon 10000 kapszulát kell szednie, az mire szedi?

Figyelt kérdés
Voltunk gasztoenterológusnál,és ránézésből megállapította,hogy 1,5 éves kislányomnak ezt kell szednie,mert szerinte a korához képest kicsi,hozzáteszem ő koraszülött volt 1,5 kilóval született,és most 9,5 kg.Utána olvastam ennek a kapszulának,és félek,hogy a végén még ettől a gyógyszertől lesz valami baja,mert ez elég súlyos betegségekre is van,és neki soha nem ment a hasa,nem jellemző rá a puffadás sem.Amúgy a gasztrón tejallergia vizsgálaton voltunk,és az eredmény közepesen allergiás,mely diéta hibára utal.Ez volt ráírva a leletre.
2011. szept. 6. 12:11
 1/2 Remarque válasza:

Ez egy enzimpótló készítmény.. nézz utánna a neten. nem gyógyszer. Hasnyálmirigy enzimeket pótolja a szervezetből.

kisfiam is szedi.tejallergiára nem szokták adni, bár ezt én nem tudhatom, nem vagyok orvos.

2011. okt. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ha megkérdezhetem,a te kisfiadnak miért kell szednie?
2011. okt. 12. 19:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!