Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet kivédeni a rovarokat?

Hogy lehet kivédeni a rovarokat?

Figyelt kérdés
5 hós babámat, ha sétálni viszem, hogy védjem meg a darazsaktól, méhektől?
2009. ápr. 21. 07:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem kentem be semmivel, nem takargattam, sosem volt semmi baj. Persze, ha kint aludt a teraszon, akkor használtam a babakocsira szúnyoghálót, mert olyankor nem voltam mellette. Sétánál sosem, mert olyankor láttam.. egyébként, mivel nem volt nála semmi édes, a darazsak és a méhek nem foglalkoztak vele.
2009. ápr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. ápr. 21. 08:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Séta alatt elkergetem őket, nekem is van a kocsira hálóm, de még nem használtam. Ha anyósomnál vagyunk és a kertben a teraszon van a kocsiban, anyósom rá szokott teriteni egy ilyen lyukacsos abroszt, mert a kert tele van nagyobb dongóval. Mikor felébred, bökdösi belülről a teritőt, persze én bentről figyelem, mit csinál:) 6 hós krapek
2009. ápr. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!