Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvigyem a kisfiam, vagy...

Elvigyem a kisfiam, vagy kérjek új időpontot?

Figyelt kérdés
5 hós a fiam, ma kapná a kötelező oltást( csúsztunk 1 hónapot.) 1 hete beteg volt mindent kihányt, most már nem, de elég náthás, és köhög is. nem szeretem levinni mert mindig elkap valamit, és ha mondjuk fél12re van időpontunk akkor 1 nél előbb tuti nem oltják be...kicsit lassan megy. de ha nem vagyok ott időben, lelőnek...valamint pont 11:45kor fog enni, és ott nagyon nem is tudom megetetni..most mit csináljak? ha lehet hogy nem is oltják be azért levigyem? mert olyan sokat kell várni, és annyian vannak mindig, ő meg olyan kis beteges...
2009. ápr. 21. 07:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi is jártunk így egyszer,én felhívtam a védőnőt és megkérdeztem tőle.Azt mondta,hogy ha úgy érzem akkor ne vigyem le.Hát nem is vittem,így kaptunk egy másik időpontot.De azért kérdezd meg,hogy nem okoz-e gondot ha ennyivel később kapja meg a szurit!
2009. ápr. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi! igen énis amiatt aggódom hogy már így is csúszunk..felhívom akkor megkérdem bőr ő mindig azt mondja hogy vigyem ha beteg akkoris..érdekes fajzat:) a választ köszönöm
2009. ápr. 21. 08:04
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Betegen nem kaphat védőoltást, szerintem a doki úgyis megnézné előtte.. egyébként a beteg babákat nálunk nem is szabad tanácsadásra sem vinni (nálunk együtt tartják a védőnők és a gyerekorvos és az oltásokat is ott kapják a babák).
2009. ápr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!