Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól ivott babád csőrös...

Csill79 kérdése:

Mikortól ivott babád csőrös pohárból?

Figyelt kérdés
Kislányom 10 hónapos,de még a cumisüvegből sem hajlandó egyedül inni,csak fekve.Van 2 csőrös pohara,ha egyáltalán az a neve,de nem tudja használni.Ha kiveszem a csöpögésgátlót akkor iszik belőle,de ha visszateszem akkor nem jön rá,hogy szívni kell!Kellene már tudnia használni?
2011. szept. 5. 00:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azért NE, mert tök fölösleges. Babakocsiban, utcán,metrón ágyában bárhol iszik 10 hósom pohárból (sőt pet palackból), nem kellett külön megtanítani csőrösre, aztán később erre. sokkal egyszerőbb, de Ti tudjátok. Egy csepp sem megy mellé, mert TUD inni a pohárból, úgy mint bármelyik felnőtt.
2011. szept. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Istenem...te tipikusan az az anya lehetsz, aki azon verseng másokkal h kinek a gyereke fekszik előbb hasra...stb Mindegy, mindenki úgy csinálja ahogy akarja, te így, de ez önmagában még nem ok a csőrös pohár ellen.
2011. szept. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.Én lennék az aki verseng másokkal?Akkor nagyon félre ismertél,de ez van:)
2011. szept. 5. 20:46
 14/16 anonim ***** válasza:
nem te :) az előző válaszoló, aki pohárból itat minden áron :)
2011. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Annyira szánalmas, hogy azért,mert jót akarok azzal, hogy ne tanítsátok feleslegesen a csőrösből ivásra a babát, mert kihagyható ez a lépés, lehet azonnal a pohárral megismertetni, ebből Ti mit vontok le? Én hencegek a babámmmal. Közlöm , hogy erre BÁRMELYIK baba képes lenne, ha nem itatnátok miden bazári holmiból, hanem rögtön pohárból. semmivel sem tud többet a babám, mint a Tieitek, csak a mi (Anyukák)világlátásunkban van különbség.


Ha nekem valaki olyasmit javasolna, amivel megkönnyíthetném az életünket, én elgondolkodnék rajta, és nem kárognék...

2011. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Itt a fórumon a legtöbb anyuka ki van idegileg:)Minden 3. kérdésből vita lesz.Engem mondjuk szórakoztat,de azért elgondolkodtató szerintem!Én is fáradt vagyok,de nem vitázom idegenekkel minden kis apróságon:)))
2011. szept. 6. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!