Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól ivott babád csőrös...

Csill79 kérdése:

Mikortól ivott babád csőrös pohárból?

Figyelt kérdés
Kislányom 10 hónapos,de még a cumisüvegből sem hajlandó egyedül inni,csak fekve.Van 2 csőrös pohara,ha egyáltalán az a neve,de nem tudja használni.Ha kiveszem a csöpögésgátlót akkor iszik belőle,de ha visszateszem akkor nem jön rá,hogy szívni kell!Kellene már tudnia használni?
2011. szept. 5. 00:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Öcsém akkor amikor már járt, az olyan...hm, februári és köv karácsonykor már járt, na szóval akkortól. Szétrágta a cumiját anya meg nem vett neki újat, így tetszik nem tetszik alapon maradt a csőrös pohár, aminek nem tom mi a neve, de mi is így hívtuk :D
2011. szept. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Az én lányom kb ilyentájt kezdte el használni,hamar rájött hogy kell. Volt hogy magának fogta,bár ez ritkább. Azt nem tudom hogy kellene e már használnia,minden baba más. 1éves korától magának fogta.

A lánykám most 1,5 és rendes pohárból iszik. Néha vannak balesetek,vagy "kezet mos" benne.

2011. szept. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
"1,5éves
2011. szept. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Az első cseppmentes csőrös poharat 8-10 hónapos korban kapta a lányom, eleinte ő sem tudta hogyan kell használni. Aztán vettem egy olyat, amiből ha ráharapott, magától jött az víz, szilikonos csőre volt, ilyen:


[link]


Hamarosan megtanulta, hogy ezt is szívni kell. A kemény csőrt nem fogadta el, csak 15 hónapos kor után.

2011. szept. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szilikonos csőrűt, ami puha 5 hós korától. Mi a DM-ben vettük, NUBY márkájú. Most 10 hós a Lányom, még mindig ebből iszik, egyelőre nem tervezzük, hogy kemény csőrűt veszünk neki. Esetleg próbáld ki neki a szilikonos csőrűt, hátha az szimpatikusabb lesz!
2011. szept. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
7 hósan! Bár az én kifiam addig cumisüvegből sem tudott inni ezért is kapott csőrös poharat (NUK), addig meg kénytelen voltam pohárból itatni.
2011. szept. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6 honapos korátol
2011. szept. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Minek kell a csőrös pohár??? Teljesen felesleges! Első pillanattól rendes pohárból kell itatni (már egy 4 hóst is lehet, 1-2 nap alatt megtanulja!!!
2011. szept. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azért,hogy önállóan is tudjon inni,meg hát nem mindig lehet a pohárral időzni.Játszótéren vagy utcán babakocsiban.
2011. szept. 5. 14:15
 10/16 anonim ***** válasza:

12.19

Öcsém minden este mézes tejet kapott lefekvés előtt, esetleg teát, de a mézes tejet szerette, marhára jó lett volna ha szétfröcsköli az ágybáan...erdő mellett laknak anyámék lett volna ott fauna nagyon hamar. Plusz: nem mindegy hány évesen iszik pohárból egyedül? Mind megtanulja, mivel utánozni akarja a nagyokat. Baja meg nem lesz a csőrös pohártól. Szóval itt a kérdés inkább az h MIÉRT NE?

2011. szept. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!