Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves lányom 2 hónapja jár...

1 éves lányom 2 hónapja jár és kicsit ó-lába van. Megijesztettek, hogy csípőficamos, vagy ilyen marad, lehetséges, vagy normális ilyen korban még ez?

Figyelt kérdés
Egyébként egészségesen fejlődik és inkább szandiban tűnik ó-nak a lába, amikor masszírozom, vagy csak egymás mellé teszem a két csini lábát, semmilyen rendellenességet nem látok. Csak járáskor, olyan szélesen támaszt, kicsit ó-san, de szemmel jól láthatóan ó-san.
2009. ápr. 20. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a doki mondta akkor nem igaz.Az én lányomnak is o lába van.Kérdeztem a dokit nem e baj.ö felsorolt 3 lábtipust ami természetes,és 6 éves kortol nem változik,addig igen,de a netten is olvastam valahol a babacipöknél.Az én csipömmel baj van,a lányimat most 1 évesen nézték ultrahangon is és 90 fokos.Többet nem is kell vinnem.Ott is mondták,hogy nem baj,hisz ök is látták.60 fok alatt merül fel a csipőprobléma.De 5-6 heresen nézték nektek is? Ha nem akkor vidd el,mert sajnos nem kötelezö,azt hiszem most is 5000 forint.
2009. ápr. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem a doki mondta, és igen nézte ortopédus 1 hónapos korában, akkor sem találtak semmi rendelleneset.
2009. ápr. 20. 09:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Ultrahangon is voltatok?Az enyémet sem vette észre az ortopédus,ultrahang abban az idöben nem volt.Most sajnos várok a protézisre,csipőterpeszem van ami sajna 30 évesen derölt ki,mert egyszer nem tudtam felálni,beakadt a csipöm.A lányomnak kötelezö volt az ultrahang,csak utánna fogadott az ortopédia,és még igy is 5000 forint volt,pedig az öröklés miatt mentönk vissza 3 havonta.
2009. ápr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!